Exkluzívne 3 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | J. Krónera | 70 m²

Predstavte si miesto, kde sa každý deň začína pokojom a končí krásnym výhľadom… Exkluzívne pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,500 € 1936 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt 72 m2, Martin - Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 72 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na Jile

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2347 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 82.5 m²

Na predaj je priestranný 3 izbový byt po rekonštrukcii, situovaný v lukratívnej lokalite priamo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2303 €/m²

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. *Rezervovaný*

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

167,000 € 2288 €/m²

Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2.

Reality Martin

3 izbový byt | D. Makovického | 78 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Celková podlahová plocha byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

263,600 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s terasou č. IB_7J na predaj, Martin - širšie centrum, Byty Ruppeldtova.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonšruovaný byt v Martine, na Ul. J. Fraňa

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2414 €/m²

Prenájom, 3 izbový byt 137m2 so záhradou - Martin, širšie centrum

Reality Martin

3 izbový byt | Priehradka | 137 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, veľkometrážny, kompletne zariadený 3-izbový byt nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

780 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii -komfort a priestor Vrútky

Reality Martin

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkam na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 85 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Prenájom 3i bytu s parkovaním PRIEKOPA/ novostavba/

Reality Martin

3 izbový byt | Volgogradská | 74 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a moderne riešený 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej mestskej č

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

🔥VMREALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Martine – časť Ľadoveň Byt o výmere 72

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

136,000 € 1889 €/m²

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Martin Košúty

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

VMREALITY ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m² v časti Košúty 2. Byt sa nach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2388 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie