Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | - | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt obľúbeného typu „priechodný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 izb. tehlový byt s logiou v Štúrovej štvrti v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo Námestie | 82 m²

Reality Turiec ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový tehlový byt s logiou v Mart

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3-izbový byt v Martine – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Východná | 62 m²

Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Martina? Ponúkame na prenájom prakti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Martin

Cena dohodou

Pripravujeme do ponuky 3 izbový byt SEVER

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na predaj Martin

155,000 € 2279 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m²

Reality Martin

3 izbový byt | F. Štefunku | 68 m²

Slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m² Reality EGYPS ponúk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2397 €/m²

centrum – 3-izbový byt 114m2, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 105 m²

Predstavujeme Vám priestranný a jedinečný 3-izbový byt 114 v centre mesta Martin. Nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

207,000 € 1971 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v novostavbe, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

FINREA│ Trojizbový byt, bauring, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Byt, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Predstavte si rána s výhľadom na zeleň, pokojné

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

FINREA│3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovacím miestom – Lipovec, okres Martin, 111m2

Reality Martin

3 izbový byt | Lipovec | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

164,500 € 1482 €/m²

Piata Avenue | 3-izbový byt s výhľadom na Martinky, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Piata Avenue ponúka na predaj 3-izbový byt typu bauring s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na 8.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

138,000 € 2091 €/m²

Predáme 3 izbový byt, Martin - Záturčie, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Záturčie, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Ploc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 3 izbový byt, Martin - Sever, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Sever, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Plocha

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Priestranný 3-izbový byt (94m2) so záhradkou (120m2), Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 94 m², situovaný na prízemí tehl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1596 €/m²

FINREA│3izbový byt v centre Martina, 65m2

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom moderného a štýlovo zrekonštruovaného 3-iz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

170,000 € 2615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Košúty 1.

Reality Martin

3 izbový byt | Košútska | 72 m²

Byt 68,2 m2 + Balkón 4,5 m2. Kompletne zariadený veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2486 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v rodinnom dome Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt v rodinnom dome v obľúbenej lokalite Martin – Sever. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Slnečný 3-izbový byt Košúty II (ul. Kernova)

Reality Martin

3 izbový byt | Kernova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Ponúkame na prenájom útul

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Martine - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

165,900 € 2036 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 57.77 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://www.youtube.com/watch?v=fkc1Isyo5LE__________

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2597 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3- izbový byt s lodžiou, Martin - Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70.5 m²

3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Martin - Jahodníky, ktorá je obľúbená najmä vďaka pokoj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

137,900 € 1956 €/m²

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie