Na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Budovateľov | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou nachá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

179,500 € 2493 €/m²

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Martin Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 73 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekop

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2260 €/m²

člen NARKS

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

3 izbový byt s parkovacím miestom, Martin - Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | A. Pietra | 85 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt s výmerou 85 m2. Byt pozostáva z kuchyne, obývačky, dvo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Martin

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Centrum Martina slnečný 3-izbový byt s balkónom a potenciálom

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2318 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 74 m²

Kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Martine mestskej časti

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2230 €/m²

3 izbový byt, komplet zariadený, Martin - Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 79 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 - izbový byt o výmere 79 m2 ( úžitková plocha 101 m2 ) nachádzajúc

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou | 70m2 | Zariadený

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jilemnického, nachádzajúci sa na 11. posch

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2100 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne 3-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 80 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

253,700 € 3171 €/m²

:::::REZERVOVANÉ::::::Na predaj 3-izbový byt, Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 74.09 m²

IBA u nás! Pozrite si videoobhliadku!__________TUreality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v me

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

:::::REZERVOVANÉ:::::::Na prenájom 3 izbový byt - Martin - Sever

Reality Martin

3 izbový byt | 64 m²

TUreality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3- izbový byt v lokalite Martin- Sev

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie