2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 42 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa
309,000 € 7357 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn
990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.
259,900 € 4254 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
160,501 € 3831 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šustekova | 35 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe
209,000 € 5971 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda
242,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po
229,900 € 4016 €/m²
2 izbový byt | Košická | 52 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt s výhľadom do vnútrobloku v novostavbe Viktória s internetom
720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real
289,000 € 6051 €/m²
2 izbový byt | Bezručova | 60.87 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíja
910 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vlárska | 55 m²
Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl
1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J
229,000 € 3754 €/m²
2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²
Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par
209,000 € 4523 €/m²
2 izbový byt | Votrubova | 60 m²
Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Páričkova | 67 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.