61 agency.list.results agency.detail.offers
Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²
Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc
176,800 € 453 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 180 m²
Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE !!! Skok
105,000 € 583 €/m²
Iný stavebný pozemok | Bádice | 652 m²
Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 652 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym poh
75 €/m2 75 €/m2
Iný stavebný pozemok | Bádice | 1,013 m²
Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 1013 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym po
75 €/m2 75 €/m2
Rodinný dom | Jasová | 88 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 2izbový dom + kuchyňa a letná izba, Jasová, (20km Nové
110,000 € 1250 €/m²
Záhrada | Južný Prameň | 444 m²
Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!
35,500 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč Hľadáte m
85,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²
Directreal Exkluziv - ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK
119,000 € 665 €/m²
1 izbový byt | Fedinová | 34 m²
Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia
176,000 € 5176 €/m²
Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,
68,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 110 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s 2 nepriechodnými a 2 p
93,900 € 854 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite
60 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej
68,900 € 1378 €/m²
3 izbový byt | Vodná | 65 m²
Directreal Exkluziv - Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehlovej 4-bytovk
87,000 € 1338 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky
145,000 € 1959 €/m²
Záhrada | Vinohrady | 63 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu o výmere 329 m² v Nových Zámkoch,
26,900 € 427 €/m²
2 izbový byt | Cyrilometodska | 63 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v výbornej
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žitavce | 110 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt
185,000 € 1682 €/m²
3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Veľký Lapáš | 1,600 m²
Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Ponúkam na predaj zabehnutú reštauráciu s penzión
750,000 € 469 €/m²
Reštaurácia | Moravská | 752 m²
Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam
449,000 € 597 €/m²
Záhrada | Lúčnica nad Žitavou | 1,000 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25k
27,900 € 28 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 240 m²
Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V
Cena dohodou
Obchodné priestory | Štefánikova tr. | 2,229 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom veľkorysé obchodné priestor
4.5 €/m2/rok 0 €/m2/rok
modals.realsoft_redirect.text