Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

Skladové a výrobné priestory s rozlohou 200m2 v Lehote 7km od Nitry

Reality Lehota

Priestor pre sklad | Hlavná | 200 m²

VitoReality ponúka na prenájom skladové priestory s rozlohou 200m2, výška 3m v Lehote 7km od

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Lehota

900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

skladové a výrobné priestory s rozlohou 446m2 v lehote 7km od nitry

Reality Lehota

Priestor pre výrobu | Hlavná | 446 m²

VitoReality ponúka na prenájom skladové a výrobné priestory s rozlohou 446m2 v Lehote 7km od Ni

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Lehota

Info v RK

Predávame exkluzívne veľký 8 izbový rodinný dom

Reality Lehota

Rodinný dom | - | 185 m²

Koval & partners ponúka vo výhradnom zastúpení veľký osem izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

327,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE S POZEMKOM

Reality Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE !!! Skok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, priestranný pozemok

Reality Lehota

Rodinný dom | 110 m²

R12 reality pripravuje na predaj 4 - izbový rodinný dom - typ bungalov lokalita - okres Nitr

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

Cena na vyžiadanie

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, priestranný pozemok

Reality Lehota

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

Cena na vyžiadanie

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, pôvodný stav

Reality Lehota

Rodinný dom | 80 m²

R12 reality pripravuje na predaj 4 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave LOKALITA okres Nit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

79,900 € 999 €/m²

Predaj ornej pôdy - Lehota (605-14-RP)

Reality Lehota

Orná pôda | Hlavna | 12,196 m²

605-14-RP Na predaj orná pôda v katastrý obce Lehota o rozlohe cca1,2 ha,rozmery cca:dl.190 m,š

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

16 €/m2 16 €/m2

Na predaj 3i Rodinný dom s veľkým pozemkom!

Reality Lehota

Rodinný dom | Lehota | 76 m²

Hľadáte dom so skvelým potenciálom, v pokojnom prostredí a zároveň na dosah mesta? Predstav

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehota

164,900 € 2170 €/m²

NA PREDAJ DOM NA ROZSIAHLOM POZEMKU 1709 m2, Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | Lehota | 1,709 m²

NOVINKA JKV Real vám výhradne ponúka na predaj starší rodinný dom na veľkorysom pozemku v obci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehota

160,000 € 94 €/m²

Štýlový vidiecky dom po kompletnej rekonštrukcii, obec Lehota, Nitra

Reality Lehota

Rodinný dom | 134 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája čaro vidieka, moderný komfort a pokojné prostredie len pár minút o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lehota

229,000 € 1709 €/m²

Nová cena - Zrubový domček v tichej časti obce Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte výnimočný domov na vidieku a zároveň blízko všetkej občianskej vybavenosti? Tento ojedi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

94,900 € 1360 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM hala 243m2, s kanceláriou, sociálnym zariadením a parkovaním, kúsok od Nitry

Reality Lehota

Skladový objekt | Hlavná | 243 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Objekty na prenájom Lehota

Cena dohodou

NA PRENÁJOM hala 446m2 s kanceláriami, sociálnym zariadením, kuchynkou a parkovaním

Reality Lehota

Priestor pre sklad | Hlavná | 446 m²

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Priestory na prenájom Lehota

Cena dohodou

Predám stavebný pozemok Nitra - Lehota.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 713 m²

Pri Nitre- v Lehote predám stavebný pozemok 713m2, šírka 24m a dĺžka 29m s prístupovou cestou n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

77,000 € 108 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM GARSÓNKY V OBCI LEHOTA PRI NITRE

Reality Lehota

Garsónka | Lehota | 28 m²

Ponúkame na prenájom krásnu, plne zariadenú garsónku v samostatnom domčeku s balkónom a vlastný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lehota

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MACH Reality na predaj pekný pozemok na stavbu RD v lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v Lehote pri

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

52,000 € 87 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok na stavbu RD v Lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 800 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

68,000 € 85 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie