Veľkometrážny trojizbový byt s balkónom na predaj, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Lúky | 84 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú veľkometrážnu nehnuteľnosť na predaj: Trojizbový byt: • Lokalita: S

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

159,500 € 1899 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 - izbového bytu vo Vrábľoch (sídl. Lúky)

Reality Vráble

3 izbový byt | 63 m²

V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt n

Publikované: 02.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 2270 €/m²

Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé podlažie

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Žitava | 77 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Vráble

169,410 € 2200 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 84 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt vo Vrábľoch, v obľúbenej lokalite sídlis

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,900 € 1701 €/m²

Predaj - 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome, garáž, Vráble, o. Nitra

Reality Vráble

3 izbový byt | 1.mája | 81 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA ! Ak preferujete bývanie v byte pred rodinným domom a potrebujete priestran

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

160,000 € 1975 €/m²

Predáme nadštandardné 3-izb. terasové apartmány, Panské Pole, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Horný Ohaj | 154.6 m²

Jedinečná a výnimočná ponuka v meste Vráble. Projekt Panské pole prináša nové možnosti modernéh

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

199,000 € 1157 €/m²

PREDANÉ Na predaj 3-izbový byt, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,000 € 1919 €/m²

Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 78,9 m² Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 78.9 m²

TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

134,999 € 1711 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka 3-izbový byt na predaj – Vráble Na predaj je 3-izbový byt po rekonštrukcii v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 1932 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Klasove

Reality Vráble

3 izbový byt | Vinohrady | 72.18 m²

Ponúkame vám 3-izbový byt o výmere 72,18 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Vráble

173,759 € 2407 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie