PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

216,000 € 1500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Top
Top

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Kompletne novozrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou 85m2 - Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 85 m2 na ul. Na Hôrke, Nitra. Byt s l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 2187 €/m²

Top
Top

Nový štandard bývania v Nitre! Novostavba priamo pod Zoborom. Výstavba zahájená.

Reality Nitra

2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 3409 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PREDAJ 5i rodinný dom 195m2 vo vyhľadávanej lokalite s krásnym vhľadom na mesto Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 195 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ skladové / výrobné haly a 3 posch. administratívna budova, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Prevádzkový areál | 16,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj výrob

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii, 62 m2, Dunajská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 62 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Top
Top

GAUDIO | Predaj garsónky s balkónom | Trieda Andreja Hlinku, Nitra | 24 m² + 3m² loggia | 124 000 €

Reality Nitra

Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,000 € 5167 €/m²

Top
Top

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: KANCELÁRIE ŠKOLIACI PRIESTOR +OPEN SPACE+LOGISTIKA

Reality Nitra

Administratívny objekt | Šípova | 166 m²

MODERNÝ OFFICE | OPEN SPACE | ŠKOLIACE CENTRUM| SKLAD| LOGISTIKA | Hľadáte pre svoj tím reprez

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,328 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie