Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

AARK: Investičný pozemok - 947 m², Na Hôrke, Nitra - časť Klokočina

Reality Nitra

Záhrada | Na Hôrke | 947 m²

Sabina Kožáková 0947 970 437, kozakova@aark.sk V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemok,

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 89 €/m²

Záhrada v Horných Krškanoch - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Na Hlinách | 392 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradku v Nitre, v príjemnom a zelenom prostredí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

19,000 € 48 €/m²

Záhrada s chatkou v Nitre, Dražovce

Reality Nitra

Záhrada | Ambrova | 887 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu s drevenou chatkou nachádzajúcu sa v Nitre, lokali

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

20,000 € 23 €/m²

Pekný pozemok pri lese 1609 m2 - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitrianske Hrnčiarovce | 1,609 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok sa nachádza v zahra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 93 €/m²

Záhrada v Nitre - v záhradkárskej oblasti

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu nachádzajúcu sa v Nitre na ulici Šuranská, v záhra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

34,000 € 87 €/m²

Záhrada, Nitra, 460 m2 , okres Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Vodná | 460 m²

TOP PONUKA: Záhrada pri rieke v Nitre – ideálne miesto na oddych aj investíciu! Hľadáte únik z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

38,990 € 85 €/m²

Na predaj krásna udržiavaná záhrada s chatkou-Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Horné Krškany | 400 m²

Ponúkame na predaj slnečnú a starostlivo udržiavanú záhradu v meste Nitra, časť Horné Krškany,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

29,000 € 73 €/m²

Pozemok, záhrada 391 m², Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitra | 391 m²

F305-14-MAT Na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Čermáň. ROZLOHA: • rozloha pozemku

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

36,990 € 95 €/m²

Predaj záhrada Nitra - Horné Krškany (215-14-JUF)

Reality Nitra

Záhrada | Horné Krškany | 333 m²

215-14-JUF Ponúkame Vám na predaj záhradu v záhradkárskej osade TOBOLA Nitra- Horné Krškany s r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

21,000 € 63 €/m²

Záhrada 809 m2 Nitra - Kynek ID 466-14-MIGa

Reality Nitra

Záhrada | Potočná | 0 m²

Na predaj záhrada v mestskej časti Nitra - Kynek, s rozlohou 809 m2.Na pozemku je dostupná voda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

52,000 €

Predaj, pozemok - Nitra / Zobor (1240-14-AFI)

Reality Nitra

Záhrada | Narcisová | 798 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 798 m², nachádzajúci sa v lukratívnej a vyhľadávanej ča

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 258 €/m²

Pozemok-záhrada Párovské Háje 2072 m2 všetky IS ID598-14-MIG

Reality Nitra

Záhrada | Slnečnicová | 3,272 m²

ID 598-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 2 072 m2 , rozmery viď foto v galé

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

61,500 € 19 €/m²

Predaj záhrada v Nitre, ul Šuranská(191-14-ERF)

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

191-14-ERF Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti s elektrickou prípojkou v Nitre,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada na oddych a záhradkárčenie - Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

35,500 € 80 €/m²

Záhrada so záhradným domčekom a pivnicou Nitra - Kynek

Reality Nitra

Záhrada | Potočná | 640 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradu o rozlohe 640 m² v l

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

24,000 € 38 €/m²

505 m2 POZEMOK na výstavbu rekreačnej chaty v širšom centre Nitry

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 505 m²

Ponúkame na predaj záhradku v záhradkárskej osade priamo v meste Nitra, pár minút peši od obytn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

27,500 € 54 €/m²

NOVINKA! Záhradka pod Borinou na Klokočine– oddych, grilovanie a vlastná úroda už túto jar

Reality Nitra

Záhrada | Hviezdoslavova trieda | 287 m²

Bývate v byte a chýba Vám kúsok prírody, kde môžete aktívne, či pasívne tráviť svoj voľný čas?

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Záhrada Horné Krškany s potenciálom budúcej stavby.

Reality Nitra

Záhrada | Na Katruši | 342 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj záhradu s murovanou záhradnou chatkou v mestskej časti

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

40,000 € 117 €/m²

Záhradná chatka s pozemkom

Reality Nitra

Záhrada | 330 m²

Predám pozemok so záhradným domčekom, kde rozloha pozemku je po výmere 330 m2 s výmerou nehnut

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

33,500 € 102 €/m²

člen NARKS

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj záhrada 415m2 Nitra časť Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Novozámocká | 415 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj záhradu v Nitre časť Horné Krškany,

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

26,000 € 63 €/m²

Na predaj pozemok 1000 m² NITRA časť PÁROVSKÉ HÁJE

Reality Nitra

Záhrada | Jarocká | 1,000 m²

Na predaj pozemok v Nitre, časť Párovské Háje. - výmera 1000m² (19m x 53m) + podiel na prístup

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ SLNEČNÁ ZÁHRADA S CHATKOU V NITRE - ŠURANSKÁ OSADA

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 400 m²

Hľadáte miesto na relax, záhradkárčenie alebo víkendový útek z mesta? Ponúkam na predaj pozemok

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Krásny pozemok v záhradkárskej oblasti na Borine

Reality Nitra

Záhrada | Hviezdoslavova trieda | 475 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj krásnu Záhradu, a to priamo v meste Nitra. Nachádza sa v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie