Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv

Párovská 42 949 01 Nitra
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

61 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Komfortné rodinné bývanie s presklenou terasou a altánkom - Zlaté Moravce

reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hečkova | 315 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite – Zlaté Moravce, čas

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

299,000 € 949 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od Vrábeľ, pozemok 1783m2

reality Telince

Rodinný dom | Telince | 150 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Telince

65,000 € 433 €/m²

DIRECTREAL|Kancelárske a skladové priestory

reality Nitra

Objekt pre obchod | Murgašova | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj kancelárske a skladové priestory. Objekt sa nachádza

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,300,000 €

DIRECTREAL|Pozemok na predaj - Top lokalita Nitra - Kynek

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

reality Malý Cetín

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Malý Cetín

60 €/m2

DIRECTREAL|Pozemky na prenájom

reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Chotárna - Bratislavská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom pozemky v lokalite Nitra - Mlynár

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1 €/mesiac

DIRECTREAL|Kancelárske / obchodné priestory na prenájom

reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 70 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom kancelárske priestory v Zlatých M

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj pozemok 1262m2, Lúčnica nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

reality Lúčnica nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Lúčnica nad Žitavou | 1,262 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj pozemok 1262m2, Lúčnica nad Žitavou, 5km od Vrábeľ P

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

69,500 € 55 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výmerou 48 árov v meste Nové Zámky

reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianská | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj výnimočný pozemok o výmere cca 4 800 m² (48 árov) nac

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ, pozemok 800m2

reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 360 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

165,000 € 458 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 3izbový dom, chalupu, prerobený, obec Tehla, (10km Vráble), 2200m2

reality Tehla

Rodinný dom | Tehla | 90 m²

Directreal Exkluziv - Pokojné bývanie alebo chata na relax za skvelú cenu. To ponúka pekne pre

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Tehla

95,000 € 1056 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 770 m2

reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Žitavce

159,000 € 1445 €/m²

reality Tehla

Chalupa, rekreačný domček | Tehla | 90 m²

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tehla

95,000 € 1056 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNA PONUKA DVOJ DOM V DUNAJSKEJ STREDE !

reality Dunajská Streda

Chalupa, rekreačný domček | Brezová | 540 m²

Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť: NA PREDAJ dvojdom v Dunajskej Strede !!! ​​Komp

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dunajská Streda

477,000 € 883 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný pozemok /1720m2/ so starším rodinným domom v pokojnej časti obce Lúčnica nad Žitavou

reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 85 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Priestranný pozemok 1720 m² so starším rodinným dom

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

68,500 € 806 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 5 izbový rodinný dom s pozemkom 1056m2 v meste Vráble.

reality Vráble

Rodinný dom | Hliníková | 160 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj 5-izbový rodinný ​dom s veľkým pozemkom v meste Vráble !! ​Hľ

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Vráble

105,000 € 656 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkorysým pozemkom /2908m2/ v obci Rastislavice

reality Rastislavice

Rodinný dom | Nitrianska | 120 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s priestorom, ktorý dnes len tak nenájdete / 2908 m² – Rastislav

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

79,000 € 658 €/m²

DIRECTREAL|Ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí.

reality Bádice

Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 774 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v Bádiciach s výnimočnou šírkou 48 m hľadá

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

63,500 € 82 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ rodinný dom s pozemkom 3401 m2 - potenciál pre ďalšie stavebné pozemky

reality Malé Ripňany

Rodinný dom | Ripňany | 266 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj poschodový, celopodpivničený rodinný dom v obci Malé R

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Malé Ripňany

249,000 € 936 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj stavebný pozemok v Štitároch

reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 940 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj stavebný pozemok v centre obce Štitáre pri Nitre ​TOP LOKALITA

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

108,100 € 115 €/m²

DIRECTREAL|Ideálny dom pre dve generácie - komplet podpivničený / 12árov súkromia a priestoru /

reality Ludanice

Rodinný dom | Štúrová | 320 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte dom, kde môže pohodlne bývať celá rodina, prípadne spojiť bývani

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ludanice

174,900 € 547 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj chata pri lese v Štitároch !

reality Štitáre

Chalupa, rekreačný domček | Pri Kaplnke | 32 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj chata pri lese v Štitároch ​Hľadáte miesto, kde ráno namiesto

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štitáre

61,900 € 1934 €/m²

DIRECTREAL|Dokonalý stavebný pozemok v obci Jelenec

reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

82,880 € 79 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 2-izbový byt v NITRE, ideálne bývanie alebo investícia Znížená cena

reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²