Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv

Párovská 42 949 01 Nitra
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

61 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Na predaj 3 izbový byt v Nitre na Klokočine

reality Nitra

3 izbový byt | Bizetová | 68 m²

Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny ​Hľadáte býva

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2499 €/m²

DIRECTREAL|Bývanie na Zobore s výhľadmi, ktoré si zamilujete - pozemok 11 árov

reality Nitra

Rodinný dom | Kamenná | 200 m²

Directreal Exkluziv - Dom na Zobore s dychberúcimi výhľadmi na 11árovom pozemku– miesto, kde s

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nitra

228,000 € 1140 €/m²

DIRECTREAL| Prenájom kancelárií v NOVOSTAVBE s parkovaním v centre Nitry pod HRADOM

reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Mostná | 195 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte reprezentatívne miesto pre svoje podnikanie priamo v srdci Nitry

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|MEDIAHAUS ponúka na PRENÁJOM polyfunkčné priestory

reality Nitra

Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 242 m²

Directreal Exkluziv - Prenájom polyfunkčných priestorov – MediaHaus Nitra V administratívno-

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|ALEKŠINCE na PREDAJ POZEMOK 592m2

reality Alekšince

Iný stavebný pozemok | Krátka ulica | 592 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra Vám ponúka na predaj slnečný pozemok, pre ľudí

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,664 € 67 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový domček na PREDAJ s vlastnou studňou a veľkým pozemkom

reality Ladice

Rodinný dom | Ladice | 400 m²

Directreal Exkluziv - ​ Priestor pre vaše sny: Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Ladiciach

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ladice

83,000 € 208 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v pokojnej časti obce Žirany

reality Žirany

Pozemok pre rodinné domy | Ulica pri železnici | 624 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívna ponuka v podobe stavebného pozemku o rozlohe 624 m², priprave

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

47,700 € 76 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA CHATY v Čaradiciach s obrovským pozemkom – pokoj, priestor a súkromie !

reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Čaradice | 141 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj: Chatka , vidiecky domček v obci Čaradice s veľkým pozemkom,

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

198,900 € 1411 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ veľký 3-izbový byt s balkónom

reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,900 € 2130 €/m²

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj veľký útulný RD v krásnom prostredí - Kolíňany

reality Kolíňany

Rodinný dom | Pri Kríži | 276.51 m²

Directreal Exkluziv - Tento RD sa nachádza v pokojnej obci Kolíňany, ktorá sa tiahne popod les

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

254,000 € 919 €/m²

DIRECTREAL|MODERNÉ BÝVANIE POD ZOBOROM - štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovaním.

reality Nitra

2 izbový byt | Oravská | 62 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v jednej

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach - bývanie pod Zoborom

reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lehárová | 135 m²

Directreal Exkluziv - Holodom vo vyhľadávanej lokalite pod Zoborom – komfort, priestor a kvali

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1667 €/m²