Na predaj 3 - izbový byt, Nové Sady, Nitra

Reality Nové Sady

3 izbový byt | Nové Sady | 0 m²

F009-113-PECH Hľadáte bývanie mimo rušného mesta, ale zároveň s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Sady

120,000 €

Novinka
Novinka

Predaj ornej pôdy Nové Sady

Reality Nové Sady

Orná pôda | 24,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

0.98 €/m2 1 €/m2

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 13,6 ár v Nových Sadoch pri Nitre

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 13,600 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Nitra – Nové Sady – 20 km vzdialené od Nitry,

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Nové Sady

69,990 € 5 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom s charakterom vidieckeho bývania, situovaný na p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

110,000 € 1111 €/m²

Slnečný pozemok 1125 m2 v Nových Sadoch-so stavebným povolením

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej časti obce Nové Sady. Cena 109 000

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

109,000 € 97 €/m²

Krásny rovinatý pozemok na okraji obce v tichom prostredí

Reality Nové Sady

Záhrada | 663 m²

Hľadáte únik od ruchu mesta pre Vás a Vašich najbližších? Len pár km od Nitry v obci Nové sady

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

55,000 € 83 €/m²

člen NARKS

Chalupa s pokojnou a príjemnou atmosférou kúsok od Nitry

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 90 m²

Predstavujem Vám chalupu, ktorá je predovšetkým o emócii a bola dlhé roky milovaným útočiskom.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

89,900 € 999 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

119,000 € 665 €/m²

Predaj stavebný pozemok 3454m2 Nové Sady časť Ceroviny

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,454 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nové

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

51,810 € 15 €/m²

Predáme stavebný ppzemok, 1101 m2, Nové Sady, časť Sila

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,101 m²

Exkluzívna ponuka! Máte záujem bývať vo vlastnom rodinnom dome, ale chýba Vám k tomu vyhovujúc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

88 €/m2 88 €/m2

Exkluzívne iba v APEX reality 3i. rodinný dom v Nových Sadoch, garáž + letná kuchyňa

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj prízemný, čiastočne podpivničený tehlový

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Nové Sady

139,000 € 1264 €/m²

NA PREDAJ pozemok v obci Nové Sady

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,851 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ pozemok v obci Nové Sady - výme

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

85,000 € 30 €/m²

Starší 3-izbový rodinný dom v Nových Sadoch

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 1,628 m²

TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s charakterom a veľkorysým pozemkom v pokojnej ob

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

106,000 € 65 €/m²

Rodinný dom s krásnym 18 á pozemkom ( stavebným) - Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj príjemný Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, s letno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

164,900 € 1586 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Nové Sady

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | vedlajsia | 600 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta v rk vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nové Sady,

Publikované: 17.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

45,000 € 75 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie