Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 2i byt, loggia, pivnica, klimatizácia, Sihoť

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Sihotská | 47.5 m²

PNORF – REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2842 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

Na prenájom 20 m2 domček Hlohovec

Reality Hlohovec

Garsónka | Hlohovec | 20 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený Tiny house 20 m2 s pozemkom 200 m2. Tiny house je vyb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA !!! Odstúpenie zrekonštruovanej prevádzky v centre Hlohovca

Reality Hlohovec

Reštaurácia | Pribinova | 274 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj: Odstúpenie zrekonštruovanej prevádzky v centre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

23,000 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom lukratívneho priestoru v Hlohovci

Reality Hlohovec

Objekt pre obchod | . | 200 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom miesto, ktoré si zariadiš presne podľa seba.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Hlohovec

Cena dohodou

PREDAJ 3-izbový byt v Hlohovci – ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 71 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, udržiavaný a zariadený 3

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

147,000 € 2070 €/m²

Predaj stavebného pozemku za Hlohovcom (Pánska Niva II)

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | . | 544 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny stavebný pozemok v novej rezid

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

123,000 € 226 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Šalgočka

Reality Hlohovec

Rodinný dom | - | 90 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s obrovským potenciálom v tichej a vyhľa

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

110,000 € 1222 €/m²

Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1779 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Hlohovec

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

135,000 € 1080 €/m²

Nadštandardný zateplený rodinný dom s nadstavbou – Hlohovec, Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | D. Jurkoviča | 218 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=tv-MAKH7bMg Ponúkame na predaj samos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

299,000 € 1372 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Prenájom parkovacieho miesta v centre Hlohovca

Reality Hlohovec

Garáž | Vinohradská | 12 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie miesto vo dvore pri námestí v centre Hlohovca. Parkova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Hlohovec

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

ROZĽAHLÉ POZEMKY S CHOVOM DANIELOV A DIVIAKOV PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

215,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PNORF – zariadený 2i byt, 550,-€, kompl. rekonštrukcia, loggia, Za poštou ul.

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Za poštou | 49 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2i byt, 49

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Hlohovec

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PNORF – kompaktný 5i RD, 135 m2, 345 m2, garáž, Nová štvrť

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Nová štvrť | 135 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný dvojpodlažný 5i rodinný dvojdom s garážou, predzáh

Publikované: 16.04.2020 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

145,000 € 1074 €/m²

PNORF – investičná príležitosť: hotel, rod. dom, rekr. chata, vínna pivnica, pozemok 37645 m2, Stará Hora - Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Stará hora | 928 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj súbor zaujímavých investičných nehnuteľ

Publikované: 20.04.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

PNORF – pôvodný 3i rod. dom, pozemok 104 m2, Dukelská ul.

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Dukelská | 60 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame na predaj pôvodný, no kompaktný 3-izbový rodi

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Hlohovec

53,000 € 883 €/m²

PNORF – nájom kancelárskych priestorov, 1.100,- €, 130 m², 4x vyhradené parkovanie, ul. Za Poštou

Reality Hlohovec

Kancelárie, administratívne priestory | Za poštou | 130 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na prenájom dve samostatné nadštandardné kancelár

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Hlohovec

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PNORF – 4i RD a 1i RD, pozemok 1316 m2, bazén, altánok, jazierko, D1, Šulekovo – Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 250 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z komp

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

265,000 € 1060 €/m²

PNORF – 7i rodinný dom s garážou v lukratívnej lokalite na Jarmočnej ul.

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Jarmočná | 230 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj priestranný, rožný, samostatne stojaci,

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 804 €/m²

PNORF – PRENÁJOM BEZBARIÉROVÝ 1 IZBOVÝ BYT V N CENTRE

Reality Hlohovec

1 izbový byt | SNP | 34 m²

Lokalita: Ul. SNP, N Centrum, Hlohovec Cena nájmu: 425,- €/mesiac (vrátane energií) Plocha: 34

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Hlohovec

425 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 584 m2, 225,-€/m2, Šumperky

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šumperky | 584 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výsta

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

131,400 € 225 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie