Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Prenájom 3 - izb. byt

reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový nadšta

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Krásny 6 izbový rodinný dom s garážou na prenájom, ihneď k dispozícii.

reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom priestranný poschodový rodinný dom v tichej a vyhľad

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Galanta

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Veľký nadštandartný byt so samostatným vchodom v rodinnom dome pre náročného klienta

reality Žilina

3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom v novej lokalite

reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

65,000 € 102 €/m²

DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt s výhľadom na mestskú panorámu v srdci Petržalky.

reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinová | 34 m²

Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,000 € 5176 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 2 - izbový zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome

reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Prenájom 1-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Strážovská | 33 m²

Directreal Pro - Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený 1 izbový byt s úžitkovou plochou 33 m

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha, 3202 m2

reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

68,000 € 21 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km Vráble, pozemok 2084m2

reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s 2 nepriechodnými a 2 p

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 854 €/m²

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

60 €/m2

DIRECTREAL|Zrekonštruovaná chata s krásnou záhradou

reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

68,900 € 1378 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt s garážou a vlastným pozemkom – pokojné bývanie pri Nových Zámkoch

reality Imeľ

3 izbový byt | Vodná | 65 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehlovej 4-bytovk

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Imeľ

87,000 € 1338 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Súkromná záhrada na konci slepej uličky -ticho, príroda a absolútny pokoj.

reality Nové Zámky

Záhrada | Vinohrady | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu o výmere 329 m² v Nových Zámkoch,

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

26,900 € 427 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt s klimatizáciou pri stanici -ihned´ k nasťahovaniu

reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cyrilometodska | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v výbornej

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 1975 m2

reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Žitavce

185,000 € 1682 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom 3 izbového bytu s úžasným výhľadom na okolie

reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na predaj zabehnutá reštaurácia s penziónom, Veľký Lapáš, vhodná na svadby a oslavy, medzi Nitra - Vráble

reality Veľký Lapáš

Hotel, penzión, ubytovňa | Veľký Lapáš | 1,600 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Ponúkam na predaj zabehnutú reštauráciu s penzión

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Lapáš

750,000 € 469 €/m²

DIRECTREAL|VÝBORNÁ INVESTÍCIA Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble

reality Vráble

Reštaurácia | Moravská | 752 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Vráble

449,000 € 597 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25km Nitra

reality Lúčnica nad Žitavou

Záhrada | Lúčnica nad Žitavou | 1,000 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25k

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

27,900 € 28 €/m²

DIRECTREAL|Štvor-izbový rodinný dom na predaj

reality Beladice

Rodinný dom | Hlavná | 240 m²

Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Beladice

Cena dohodou

DIRECTREAL|Veľkorysé obchodné priestory na prenájom

reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova tr. | 2,229 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom veľkorysé obchodné priestor

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4.5 €/m2/rok 0 €/m2/rok

DIRECTREAL|Komfortné rodinné bývanie s presklenou terasou a altánkom - Zlaté Moravce

reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hečkova | 315 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite – Zlaté Moravce, čas

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

299,000 € 949 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od Vrábeľ, pozemok 1783m2

reality Telince

Rodinný dom | Telince | 150 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Telince

65,000 € 433 €/m²