665 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Zelená | 290 m²
Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv
399,000 € 1376 €/m²
Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r
284,000 € 1919 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 90 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj 3.-izbový r
190,000 € 2111 €/m²
1 izbový byt | Pezinská | 40 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj
145,000 € 3625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²
Directreal Exkluziv - Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč Hľadáte m
85,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²
Directreal Exkluziv - ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK
119,000 € 665 €/m²
Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²
Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa
227,000 € 2389 €/m²
Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²
Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom
169,900 € 1133 €/m²
Obchodné priestory | Dolnomajerská | 84 m²
Directreal Norea - Obchodný priestor na Dolnomajerskej – investujte do priestoru s potenciálom
93,000 € 1107 €/m²
Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²
Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po
155,000 € 861 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnočepenská | 964 m²
Directreal Norea - STAVEBNÝ POZEMOK S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDN
124,000 € 129 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²
Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac
62,000 € 105 €/m²
Rodinný dom | Petrova Ves | 160 m²
Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení nášho klienta vám predstavujeme 4-izbový bungalov v
275,500 € 1722 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Gbely | 75 m²
Directreal Fair - * * * NOVÁ CENA * * * Predáme peknú chatu na Záhorí v rekreačnej oblasti Ad
99,000 € 1320 €/m²
Obchodné priestory | Dlhá | 150 m²
Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na prenájom obchodné priestory v uzavretom areáli Dem
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nákovná | 176 m²
Directreal Next Home - Rodinný dom s možnosťou sídla firmy s 3 samostatnými bytmi v Bratislave
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Hlavná | 10,765 m²
Directreal Next Home - Ponúkame na predaj pozemky vhodné pre: Retail, slkladovania a výrobu
Cena dohodou
Rodinný dom | Hamuliakovo | 140 m²
Directreal Next Home - Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov, ktorý spája
535,000 € 3821 €/m²
Rodinný dom | Selice | 108 m²
Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú novostavbu pri rybníku v obci Selice! Moderný 4
183,700 € 1701 €/m²
1 izbový byt | Komenského | 28 m²
Directreal LMCity - Hľadáš miesto, kde si konečne vydýchneš? Predstav si, že prídeš domov, ot
400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zákopčie | 170 m²
Directreal Dynamic - Pozrite si video: +++++https://www.youtube.com/watch?v=VusQkx4gF5k+++++
240,000 € 1412 €/m²
Rodinný dom | Žilina | 270 m²
Directreal Dynamic - Directreal ponúka exkluzívne na predaj 4 až 5 izbový samostatný drevodom
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Žilina | 145 m²
Directreal Dynamic - Predáme. Iba u nás. Hľadáte pokojné bývanie v prírode s výbornou dostupno
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Čadca | 280 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj samostatne stojaci priestranný dvojpodlažný rodinný d
180,000 € 643 €/m²
modals.realsoft_redirect.text