Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Záhradná chatka v peknom prostredí.

reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 24 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade, v tichom a pokojnom

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

33,990 € 1416 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výhľadom

reality Hodruša-Hámre

Rekreačný pozemok | Hodruša Hámre | 4,894 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - v Štiavnických vrchoch ponúkame na predaj pekný poz

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

75,000 € 15 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom priestorov vhodných na sladovanie výrobu obchod

reality Šaľa

Objekt pre obchod | Nitrianska | 225 m²

Directreal Family - Prenájom multifunkčnej haly – 225 m², Šaľa – časť Veča Ponúkame na prenáj

dateOfPublished24.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pozemok v blízkosti jazera Tajch

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Tajch | 1,526 m²

Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch, ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu rodinné

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

85,418 € 56 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok vhodný na rekreáciu

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 2,161 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok ideálny na rekreáciu s pekným výhľadom na okolie.

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

31,500 € 15 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky na stavbu rodinných domov

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

550 €/m2 550 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok pri lese

reality Nová Baňa

Záhrada | Nová Baňa | 2,146 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok pri lese. Pozemok je čiastočne lúka a časť je lesn

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

22,000 € 10 €/m²

DIRECTREAL|Malá chalúpka v okrajovej časti N.Bane. Dohoda možná.

reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 57 m²

Directreal PNB - V okrajovej časti Novej Bane ponúkame na predaj malú chalúpku na polosamote,

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

67,500 € 1184 €/m²

DIRECTREAL|Veľký rodinný dom

reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hronský Beňadik | 175 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Hronský Beňadik. Dom sa nachádza

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pozemok v obci Marianka

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 904 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v blízkosti lesa v obci Marianka. Rovinatý poz

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

340 €/m2 340 €/m2

DIRECTREAL|2 izbový pekný byt v novostavbe na prenájom

reality Skalica

2 izbový byt | Lúčky | 54 m²

Directreal Fair - Ponúkame na prenájom moderný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe na obľúbenom

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Skalica

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Pozemok na predaj Margecany nad priehradou Ružín

reality Margecany

Rekreačný pozemok | Margecany | 713 m²

Directreal Super - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 713 m², situovaný vo vyhľadá

dateOfPublished25.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

33,000 € 46 €/m²

DIRECTREAL|4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU V ŠTANDARDE PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU, TERASA, POZEMOK IDEÁLNY 624 m2

reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Vila Park pri kúpalisku | 135 m²

Directreal Comfort - Túžiš po vlastnom útulnom hniezdečku? Mám pre teba skvelú ponuku! Ponúk

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,000 € 2141 €/m²

DIRECTREAL|Kancelársky priestor na prenájom

reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Bacsákova | 15 m²

Directreal Comfort - Hľadáte pre svoje podnikanie miesto, ktoré nie je len „štyrmi stenami“, a

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|OBCHODNÝ PRIESTOR S PRIAMYM VSTUPOM Z ULICE, SKLADY, SOCIÁLNE ZÁZEMIE, SPOLU 90 m2, 2x PARKOVACIE MIESTO V CENE

reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | GARDEN TOWN | 90 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj obchodný priestor so sociálnym zázemím a skladmi s pria

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1444 €/m²

DIRECTREAL|ADMINISTRATÍVNA BUDOVA - 21 KANCELÁRIÍ, SOCIÁLNE PRIESTORY, 25 PARKOVACÍCH MIEST, POZEMOK 2300 m2

reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská Streda | 650 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj časť administratívnej budovy, konkrétne nebytové priest

dateOfPublished04.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

750,500 € 1155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|N O V Á C E N A 4 izbový rodinný dom so zariadením, terasa, dvojgaráž, letná kuchyňa, veľký pozemok 1174 m2

reality Kútniky

Rodinný dom | Blažov | 175 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dom so zariedním a s dvojgarážo

dateOfPublished30.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

310,000 € 1829 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj záhradný domček pri termálnom kúpalisku v Dunajskej Strede, pozemok 222 m²

reality Dunajská Streda

Chalupa, rekreačný domček | blízko termálneho kúpaliska | 35 m²

Directreal Comfort - Na predaj záhradný domček pri termálnom kúpalisku v Dunajskej Strede, poz

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dunajská Streda

52,000 € 1486 €/m²

DIRECTREAL|ZABEHNUTÝ KAVIAREŇ SO ZARIADENÍM, TERASA, SPOLU 120 m2, 5x PARKOVACIE MIESTO V CENE!

reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Čukáraboň | 120 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj zabehnutú kaviareň s herňou a veľkou terasou v Dunajske

dateOfPublished31.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1083 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Z N Í Ž E NÁ C E N A !INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Apartmánový dom na predaj s 3x bytovými jednotkami v blízkosti centra mesta, pozemok 528 m2!

reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Štúrova | 265 m²

Directreal Comfort - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Ponúkam na predaj apartmánový dom s tromi byto

dateOfPublished13.01.2023 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

435,000 € 1642 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 1 IZBOVÝ BYT 42,49 m2

reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 42.49 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "4" Tento byt, ako aj prostredie splní v

dateOfPublished25.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,990 € 2330 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Sedliacky dom v Radave.

reality Radava

Rodinný dom | Radava | 125 m²

Directreal Team - V srdci malebnej obci Radava, kde sa spájajú ticho, krása a história, ponúka

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Radava

43,000 € 344 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj OBÝVATEĽNÝ 4-izb. dom s HOSPODÁRSTVOM, GARÁŽOU na pozemku 3102 m2 v okrajovej časti mesta Komárno. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

reality Komárno

Rodinný dom | Okrajová časť mesta | 338 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:175664 ná

dateOfPublished08.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Komárno

86,600 € 256 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zariadený investičný 1-izbový byt v novostavbe

reality Rovinka

1 izbový byt | Hlavná | 32 m²

Directreal Next Home - Štýlový 1-izbový byt v novostavbe v Rovinke – ideálny štartovací byt al

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

150,000 € 4688 €/m²