Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v Dunajskej Strede do 110 000,-Eur pre konkretného klienta. Prosím

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

110,000 € 2292 €/m²

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Predaj Bytov - DUNAJSKÁ STREDA - JÚLIUSA LÖRINCZA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

113,000 € 2274 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb. byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 49 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s balkónom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,000 € 2020 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,000 € 2473 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S PIVNICOU, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 53 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s pivnicou v Dunajskej

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2226 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Biskupa Kondého | 44 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2000 €/m²

2 izbový byt aj s parkovacím státím, Ul. Krála Žigmunda, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Krála Žigmunda | 55 m²

Na predaj TEHLOVÝ priestranný 2 izbový byt - výborná lokalita v meste Dunajská Streda. (výborná

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2545 €/m²

AVENUE | krásny zariadený apartmán, termálne kúpalisko, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2935 €/m²

F011- 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

F011- 113- KISO Hľadám pre hotovostného klienta 2-3 izbový byt v osobnom vlastníctve , v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 €

POSLEDNÝ INVESTIČNÝ APARTMÁN NA PREDAJ DUNAJSKÁ STREDA pri Jazere

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská Cesta | 82 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na bývanie alebo lukratívnu investíciu? Máme pre vás exkluzívnu po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

2,100 €/m2 26 €/m2

F134- 212- KISO - Na predaj 2 izbový byt v meste DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | panónský háj | 53 m²

F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,500 € 2575 €/m²

(F010-112- KISO)Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste D.S.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

(F010 - 112- KISO) Hľadám pre hotovostného klienta 2 izbový, nový v prípade obnovený, zariadený

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 €

REZERVÁCIA!! Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 62 m2 s balkónom, 11 ročná stavba

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s rozlohou 56 m2 + 6 m2 balkónom v 11 ročnej stavbe na východn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 69 m2, Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový veľkoplošný byt v Dunajskej St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 1797 €/m²

REZERVOVANY -Na predaj 2 izbový byt , Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 51 m²

RE/MAX Attractive ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný slnečný 2 izbový byt v centre

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

94,000 € 1843 €/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 59 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2085 €/m²

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 38 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

104,700 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.byt v Dunajskej Strede na Kukučínovej ul.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

RK Samaria Real Vám ponúka prerobený 2izb.byt na 3 izb. byt v DS -Kukučínová ul. BYTOVÝ DOM: -

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

103,000 € 1609 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede - dobrá inestícia!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede na 1.posc

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 1816 €/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie