Pozemok pre rodinné domy | 1,179 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²
115 €/m2 115 €/m2
3 izbový byt | 76.58 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj
184,000 € 2403 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej a poko
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada
285,900 € 1787 €/m²
Rodinný dom | 348 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny a priestranný rodinný dom s atypi
295,000 € 848 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, slnečný 3-izbový byt s výmerou 7
145,000 € 1859 €/m²
4 izbový byt | 81.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný štvorizbový byt s vý
259,000 € 3176 €/m²
2 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardne veľký dvojizbový byt s logg
305,000 € 3813 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s čiastočnou reko
155,000 € 1550 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet
435,000 € 2636 €/m²
Rodinný dom | 94.25 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e
325,000 € 3448 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci H
175,000 € 700 €/m²
4 izbový byt | 82 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s
133,000 € 1622 €/m²
2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
136,800 € 2317 €/m²
3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny trojizbový byt s 2 parkovacími s
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
515,000 € 2452 €/m²
2 izbový byt | Dunajská | 56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov
120,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkorysej výmere 1 15
339,000 € 294 €/m²
3 izbový byt | 81.32 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo
139,900 € 1720 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche
235,000 € 3730 €/m²
Rodinný dom | 237.6 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený päťizbový rodinný do
276,000 € 1162 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r
325,000 € 2257 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m
51,800 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
51,800 € 140 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.