PLUS REALITY | Krásny trojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s vlastnou záhradkou v štádiu ŠTANDARD na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2200 €/m²

PLUS REALITY | Priestranná novostavba rodinného domu v obci Nová Dedinka na predaj !

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nová Dedinka | 117.39 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2428 €/m²

PLUS REALITY I Pozemok v katastrálnom území Bratislava Devínska Nová Ves na predaj!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 15.02.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

100 €/m2 100 €/m2

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Petržalke na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gercenova | 74 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový slnečný byt so zaskleným balkóno

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 26.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3365 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok s veľkým potenciálom - obec Ňárad na predaj!

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Pozemky na predaj Ňárad

88,000 € 40 €/m²

PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Garáž | Nezadaná | 18 m²

PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Michal na Ostrove

21,000 € 1167 €/m²

PLUS REALITY | Päťizbový priestranný rodinný dom v obci Vydrany na prenájom !

Reality Vydrany

Rodinný dom | 237.6 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený päťizbový rodinný d

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na prenájom Vydrany

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

384,900 € 2830 €/m²

PLUS REALITY | Moderná novostavba rodinného domu s veľkorysým priestorom a pozemkom meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dvojdom v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 100.62 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Hrabovská dolina na predaj!

Reality Ružomberok

Apartmán | 27 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,990 € 3889 €/m²

PLUS REALITY | Moderný a elegantný dvojposchodový rodinný dom v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, moderný a elegantný dvojposc

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

435,000 € 1740 €/m²

PLUS REALITY | Zrekonštruovaný šesťizbový rodinný dom s terasou a investičným potenciálom v obci Veľké Dvorníky na predaj !

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový dvojpodlažný rodin

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

259,000 € 1799 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný moderný dom s vlastnou záhradou, terasou a komfortným bývaním v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 90.49 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu v obci Dunajský Kláto

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

185,000 € 2044 €/m²

PLUS REALITY | Moderné rodinné domy s vlastnou záhradou v tichej lokalite v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Galanta

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Galanta

239,000 € 2276 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortný rodinný dom s parkovaním v pokojnej lokalite v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 64 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 6

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vydrany

140,000 € 2188 €/m²

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 70 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 2700 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom – v obci Lúč na Ostrove – Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

156,000 € 1114 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný trojizbový byt so šatníkom a vlastným parkovaním v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

158,000 € 1837 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový štvorizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

250,000 € 2066 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v novostavbe s terasou, parkovaním, klimatizáciou v obci Orechová Potôň na prenájom!

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom nadštandardný, moderne zariadený dvojiz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PLUS REALITY I Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, klimatizácia, voľný !

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie