Areté real - Zľava! Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné,

Reality Viničné

Rodinný dom | Hlavná | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie a

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Viničné

319,900 € 1941 €/m²

Areté real - Predaj stavebného pozemku na výstavbu rodinného domu, Smolenická Nová Ves

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,070 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, k

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

123,500 € 115 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 896 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, LIMBACH, SLNEČNÁ

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 896 m²

Kúp si pozemok pre jeden prípadne dva rodinné domy v zastavanej časti obce. Exkluzívne iba u n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

249,900 € 279 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ OBCHODNÉHO AREÁLU SO SKLADOVOU HALOU, BUDOVOU OBCHODU A SLUŽIEB A VONKAJŠÍM SKLADOM

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Obchodná | 992 m²

Podnikajte vo vlastných priestoroch v TOP lokalite. Prípadne investujte do nehnuteľnosti s možn

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Obchodná | 992 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ POLYFUNKČNEJ BUDOVY S VLASTNÝM PARKOVISKOM, PEZINOK CENTRUM

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Holubyho 27 | 2,585 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte pozrieť. Naša realitná kancelária Areté

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,699,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ 2725m2 STAVEBNÉHO POZEMKU AJ NA 2 DOMY, MODRA, HARMÓNIA, BADOGY

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Badogy | 2,725 m²

Chceli by ste si postavať dom na veľkom 2725 m2 pozemku prípadne na menšom 1068 m2 alebo 1656 m

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

438,540 € 161 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Areté real - Predaj pozemku /trvalý trávny porast/ v Modre

Reality Modra

Iný poľnohosp. pozemok | 4,854 m²

Ponúkame na predaj trvalý trávny porast v katastri obce Modra, nachádzajúci sa v pokojnej a prí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

4.5 €/m2 5 €/m2

Areté real- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo novú výstavbu

Reality Častá

Rodinný dom | 100 m²

Areté real- Predaj rodinného domu v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo no

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častá

139,900 € 1399 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 2560 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA NÁDHERNOM POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príle

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borová

104,900 € 1311 €/m²

Areté real, Predaj pozemku na priemyselnú výstavbu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,000 € 237 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, SLOVENSKÝ GROB, NOVÁ

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Nová | 120 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1750 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Veľký súbor pozemkov za výnimočnú cenu – k. ú. Slavošovce | 20 863 m²

Reality Slavošovce

Orná pôda | Nezadaná | 20,863 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov v katastrálnom území Slavošovce, okres Rožňava, s celkovou vý

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slavošovce

9,900 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ! PONUKA modernej 2-izb. novostavby s parkovaním a wifi

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66.5 m²

REZERVOVANÝ! Č. 9877 Ponúkame na prenájom štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária ponúka veľký byt v príjemnej lokalite

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 42 m²

Č. 9878 PRENÁJOM – slnečný 1-izbový byt s balkónom, Piešťany – Teplická ulica Hľadáte pokojné b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

320 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM priestranného plne zariadeného bytu s krásnymi výhľadmi

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 98 m²

č. 9863 Štýlový 2-izbový byt s terasou a loggiou pri Váhu | Piešťany – Waltariho Hľadáte bývan

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelárie v Piešťanoch predáva RD na rekonštrukciu

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 240 m²

č. 1495b Na predaj rodinný dom v tichej lokalite FLOREÁT – Piešťany Robotnícka ulica | Pozemo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1021 €/m²

PONÚKAME KOMERČNO-OBCHODNÉ PRIESTORY V NOVOSTAVBE

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Žilinská | 415 m²

č. 8350 Prenájom nebytového priestoru 400 m² – Piešťany Sever, hlavná cesta Ponúkame na dlhod

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rovinatý stavebný pozemok v blízkosti Piešťan

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 818 m²

č. 4388aa Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

Prenájom 2 x zrekonštruovaných kancelárii - aj jednotlivo -širšie centrum

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | nezadaná | 11.79 m²

č. 8308 - prenájom 2 x kancelárii – aj jednotlivo na 1. poschodí v polyfunkčnom dome na ulici R

Publikované: 11.11.2020 Aktualizované: 16.09.2025
Priestory na prenájom Piešťany

430 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie