REZERVOVANÝ! PONUKA modernej 2-izb. novostavby s parkovaním a wifi

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 66.5 m²

REZERVOVANÝ! Č. 9877 Ponúkame na prenájom štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária ponúka veľký byt v príjemnej lokalite

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 42 m²

Č. 9878 PRENÁJOM – slnečný 1-izbový byt s balkónom, Piešťany – Teplická ulica Hľadáte pokojné b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

320 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PONÚKAME KOMERČNO-OBCHODNÉ PRIESTORY V NOVOSTAVBE

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Žilinská | 415 m²

č. 8350 Prenájom nebytového priestoru 400 m² – Piešťany Sever, hlavná cesta Ponúkame na dlhod

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rovinatý stavebný pozemok v blízkosti Piešťan

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 818 m²

č. 4388aa Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

Prenájom 2 x zrekonštruovaných kancelárii - aj jednotlivo -širšie centrum

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | nezadaná | 11.79 m²

č. 8308 - prenájom 2 x kancelárii – aj jednotlivo na 1. poschodí v polyfunkčnom dome na ulici R

Publikované: 11.11.2020 Aktualizované: 16.09.2025
Priestory na prenájom Piešťany

430 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelárie v Piešťanoch predáva RD na rekonštrukciu

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 240 m²

č. 1495b Na predaj rodinný dom v tichej lokalite FLOREÁT – Piešťany Robotnícka ulica | Pozemo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1021 €/m²

PALLAS - realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE PREDAJE LUXUSNÝCH DOMOV

Reality Piešťany

Rodinný dom | Winterova | 180 m²

č. 111111 Luxusné novostavby na predaj v Piešťanoch a okolí | Exkluzívna ponuka pre náročných k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Info v RK

Pallas - realitná kancelária hľadá na kúpu 2-izbový byt

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

KÚPIME 2 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

150,000 € 3000 €/m²

PREDAJ POZEMKU PRE VÝSTAVBU DOMU len 8 km od mesta

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 1,205 m²

č. 4389 Stavebný pozemok na predaj – Horná Streda | 1205 m² | 8 km od Piešťan Lokalita: Horná S

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

87,940 € 73 €/m²

PREDAJ MODERNÉHO POSCH. 4-izb. DOMU len 3 km od mesta

Reality Piešťany

Rodinný dom | Južná | 107 m²

Č. 1504 Moderný 4-izbový poschodový rodinný dom pri Piešťanoch – novostavba, terasa, okrasná z

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Piešťany

269,900 € 2522 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ: Skladovo-obchodný areál Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 442 m²

Č. 5197 Investičná nehnuteľnosť / skladovo-obchodný areál – Trnava, Mikoviniho Cena: 750.000 €

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Trnava

750,000 € 1697 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ RD s možnosťou prestavby - PRIAME CENTRUM

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²

č. 1502 NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnos

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Piešťany

450,000 € 1875 €/m²

PONUKA MODERNÉHO 4-izb. POSCH.DOMU v novej štvrti

Reality Banka

Rodinný dom | 107 m²

Č. 1504a Hľadáte moderné bývanie pri Piešťanoch? Máme pre vás TOP ponuku! 4-izbový poschodový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Banka

269,900 € 2522 €/m²

PRENÁJOM príjemného 1-izb. bytu v mestskej štvrti

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Č. 9879 Štartovacie bývanie na prenájom v Piešťanoch – Teplická ulica Príjemné ranné svetlo, po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária súrne hľadá dlhodobý prenájom

Reality Piešťany

3 izbový byt | Šafárikova | 80 m²

SÚRNE HĽADÁME MODERNE ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM V PIEŠŤANOCH PRE SLUŠNÚ RODIN

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária v Piešťanoch DOPREDÁVA APARTMÁNY - Croatia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

č. 2596a - dopredaj skolaudovaných novostavieb bytov v modernom bytovom komplexe 13 km od Prim

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj

220,000 € 3273 €/m²

PREDAJ STAVEB. POZEMKU PRE VÝSTAVBU - obec Sokolovce

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 818 m²

č. 4388 Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

61,300 € 75 €/m²

PONUKA luxusného bývania s parkingom

Reality Piešťany

1 izbový byt | Rekreačná | 36 m²

Č. 9876 NOVINKA: Luxusný 3-ročný byt s loggiou, parkovaním a bazénom – Piešťany! Hľadáš modern

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pallas - realitná kancelária hľadá 2-3-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | A. Hlinku | 0 m²

KÚPIME 2–3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ! IDEÁLNY BYT PRE PRACUJÚCI PÁR - lokalita JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 73 m²

č.9864ab 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýlové bý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! PRENÁJOM príjemného 2-izb. bytu v lokalite JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 72 m²

č.9864 Moderný 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýl

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-poschodového domu v CENTRE

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²

č. 1502a NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnosť

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Piešťany

450,000 € 1875 €/m²

PREDAJ APARTMÁN CHORVÁTSKO - 4-izbový PENTHOUSU Grebaštica

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

č. 2596b - 4-izbový Penthous Apartmán s loggiou a krytou terasou - novostavba v modernom bytovo

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

375,000 € 3110 €/m²

PREDAJ 5-izb. RD na rekonštrukciu v lokalite FLOREÁT - VIZUALIZÁCIA VO FOTO

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 132 m²

č. 1495 - výhradný predaj rodinného domu s predzáhradkou a záhradou o rozlohe 704 m2 v tichej l

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1856 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie