Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce
225,000 € 1875 €/m²
Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²
RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto
850,000 € 3080 €/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²
3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí
279,500 € 4022 €/m²
Garáž | Nevädzová | 12 m²
Pre klienta - HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava -
1 € 0 €/m²
Garsónka | Jégého | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj garzónku s loggiou na ulici Jegeho v Bratislave. Byt je v pôvodnom ale
179,000 € 8950 €/m²
Garáž | Haburská | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž pri obytnom dome na ulici Haburska Garáž je s rozlohou 16,74m2, z
44,000 € 2316 €/m²
3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²
Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom
420,000 € 4918 €/m²
Obchodné priestory | 286 m²
Zaujímavý nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia na viaceré prevádzky služieb-obcho
510,000 € 1783 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí
365,000 € 4620 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, kúpeľňa s oknom, 2x pivnica, NIVY Exkluzívne ponúkame na predaj
239,000 € 4979 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:
279,000 € 5264 €/m²
2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti
199,000 € 4704 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný
539,000 € 3598 €/m²
2 izbový byt | Jégého | 50 m²
Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez
259,900 € 5198 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C
849,000 € 7208 €/m²
3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide
298,000 € 4382 €/m²
3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).
298,000 € 4382 €/m²
Garáž | Záhradnícka | 14.84 m²
HERRYS - Na predaj murovaná garáž s montážnou jamou v lokalite Nivy Realitná kancelária HERRYS
41,900 € 2823 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k
300,000 € 3191 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC
235,000 € 3176 €/m²
Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e
280,000 € 3294 €/m²
3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²
Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b
320,000 € 4290 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²
Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2
224,980 € 6386 €/m²
3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²
Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej
349,900 € 4715 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.