Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kaviareň s terasou v Ružinove, 130m2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Tomášikova | 130 m²

GCK s.r.o. ponúka zabehnutú kaviareň na odstúpenie s dlhoročnou tradíciou v obľúbenej a vyhľadá

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 300 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt / Martinčekova ul. / Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Novinka
Novinka

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

524,990 € 6049 €/m²

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

PREDAJ 5-izb. dom s kanceláriou, záhradou a garážou

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Rákosová | 228 m²

Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 5345 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ jedinečný 4-izbový byt s veľkolepou 189m² terasou v novostavbe, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 301 m²

REZERVOVANÉ WIN - WIN ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s terasou na najvyššom podlaží n

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova, šatník, komora, 2 x parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,900 € 4890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Miletičova | 92 m²

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,900 € 4890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpte si MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2i byt so ZASKLENOU LODŽIOU v ZWIRN 3

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.75 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2-izbový byt s VEĽKOU ZASKLENOU LODŽIOU v

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,800 € 6723 €/m²

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 1,5i apartmán s výhľadom do vnútrobloku, Blok D

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²

Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 7209 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

Veľkorysý priestor pre život: 3-izbový byt (125 m²) v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 124.84 m²

125 m² čistého komfortu s panoramatickým výhľadom v srdci Ružinova Hľadáte byt, v ktorom sa neb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Chlumeckého | 18 m²

Ponúkam na predaj samostatnú garáž na ul. Chlumeckého, Ružinov v uzavretom garážovom komplexe s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2333 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23088)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Upresniť hľadanie