BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | Priestranný 2kk byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 71 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,800 € 4219 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kryté parkovacie státie v obľúbenom projekte Nuppu

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 0 m²

Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 €

člen NARKS

BOSEN | Garáž na predaj, Prístavná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 15 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj garáž v mestskej časti Bratislava - Ružinov na ulici Prístavná

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

15,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Na predaj administratívny objekt nebytových priestorov, Záhradnícka ul., Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka 46 | 1 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dostupný nebytový priestor vo vyhľadávanom administratívnom ob

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU - OTOČENÝ DO PARKU - PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

Novinka
Novinka

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 442 m2 - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Predaj parkovacieho miesta – Jégeho alej, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2000 €/m²

Investičný pozemok - ideálny na vybudovanie parkovacích miest - regulovaná zóna

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

PREDANÝ Svetlý a elegantný 2-izbový byt s úžasným výhľadom a štýlom – Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichom byte s výhľadom na downtown Bratislavy, dáte si káv

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4919 €/m²

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | nebytový priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 171 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 171,00 m2 v novom a jedineč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | obchodný priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 59.9 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 59,90 m2 v novom a jedinečn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie