Predaj rodinný dom a veľký pozemok, BA II - Klatovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klátovská | 308 m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom | Trnavská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 57.3 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4099 €/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

EXNÁROVA – 2i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51.2 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4686 €/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

MESAČNÁ – 3,5i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3,5i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

REZERVOVANÝ | VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU A VEĽKOU LODŽIOU V STAROM RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 84.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachadzajúci sa na Palkovičovej ulici, v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3536 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | VEĽKORYSÝ MEZONET (210 m²) PRI DULOVOM NÁMESTÍ – IDEÁLNY DOMOV PRE VEĽKÚ RODINU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Hľadáte priestor rodinného domu v srdci Bratislavy? Mezonet na Košickej ulici (Nivy) je stvoren

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 210 m² mezonet s povolením na rozdelenie na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Ponúkame na predaj strategickú nehnuteľnosť na Košickej ulici s vysokým výnosovým potenciálom.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5300 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s terasou, altánkom a vonkajšou kuchyňou – komfortné a štýlové bývanie v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 155.11 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2701 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 7252 €/m²

PLUS REALITY | Vnútorné parkovacie miesto – Ružinov, Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vnútorné parkovacie miesto v garáži v atr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 2222 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

Garáž, Papraďová ul. - 18 m2, elektrika

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na ul. Papraďová, v Bratislave-Ružinov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,490 € 1972 €/m²

Garážové státie Bajkalská – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie na Bajkalskej ulici v lokalite Nový Ružinov v Bratislave –

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1429 €/m²

Pozemok na malopodlaźnú výstavbu bytovky Čmelíkova/ Vavrínová ulica v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vavrínová | 1,300 m²

Ponúkame na predaj pozemok na malopodlažnú 3. poschodovú výstavbu bytovky na rohu Čmelíkovej a

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

410,000 € 315 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Upresniť hľadanie