Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²
Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,
666,000 € 3171 €/m²
Garáž | Tomášikova | 14 m²
Každý večer rovnaký príbeh. Krúžiš po Ružinove, čakáš na šťastie a hráš sa na „lovca parkovania
26,500 € 1893 €/m²
Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²
Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3
1,300,000 € 2181 €/m²
3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas
249,000 € 3597 €/m²
Komerčná zóna | Domove role | 5,233 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - parcela registrovaná na "C", v Bratislave II – Ružinove, Domo
140 €/m2 140 €/m2
3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá
399,500 € 5892 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 760 m²
Predaj pozemok 760 m2 s rodinným domom a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnáv
649,900 € 855 €/m²
2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov
349,500 € 6309 €/m²
2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²
339,500 € 6128 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²
NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo
130,000 € 7222 €/m²
3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Komárnická | 52 m²
RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m
239,000 € 4596 €/m²
2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²
V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36
260,000 € 4402 €/m²
3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²
419,500 € 5843 €/m²
4 izbový byt | Teslova | 81 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 4-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá
549,900 € 6789 €/m²
Garáž | Tomášikova 28B | 12.5 m²
Ponúkame na predaj posledné voľné garážové parkovacie miesta v projekte Omnia Bussines Center,
24,600 € 1968 €/m²
Reštaurácia | Slovnaftská | 55 m²
V zastúpení prevádzkovateľa ponúkame na predaj formou odstúpenia zabehnutú, kopletne zariaden
27,000 € 491 €/m²
2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²
RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra
279,500 € 6009 €/m²
Garáž | Miletičova | 23 m²
Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r
Cena dohodou
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul
515,000 € 4292 €/m²
Hausbót | - | 425 m²
🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:
319,999 € 753 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²
MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v
249,990 € 4429 €/m²
Obchodné priestory | - | 135.52 m²
Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor situovaný na prízemí modernej budovy v obľúbeno
510,000 € 3763 €/m²
Rodinný dom | Klátovská | 308 m²
Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka
649,900 € 2110 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.