Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

Rodinný dom 5 izbový s 2 parkovacími miestami a priestrannou záhradou na Repíkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj polyfunkčná budova ul. Turčianska Bratislava II v blízkosti OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Turčianska | 820 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu so zastavanou plochou 283 m2 (s podlahovou plo

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

999,900 € 1219 €/m²

Stavebný pozemok – 604 m2, Stredná ul., Ružinov – časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Stredná | 604 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame stavebný pozemok o výmere 604 m2 v na Strednej ulici v Bratislave

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

450 €/m2 450 €/m2

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2 izb. zariadený byt RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kozmonautická | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4771 €/m²

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na predaj veľký 2-izb. byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový - Čmelíkova ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Predáme 2 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Čmelíkova- Bratislava- Ružinov. Byt má veľkorysú ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3603 €/m²

Garáž s pozemkom v OV , Teslová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

GRAFT ponúka Garáž s pozemkom v OV , Teslová ul. mestská časť Ružinov / BA II. Garáž sa nach

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2389 €/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Na predaj záhrada v lokalite Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²

GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

125,000 € 318 €/m²

TROJPODLAŽNÁ POLYFUNKČNÁ BUDOVA V RUŽINOVE (414M2) - FREKVENTOVANÁ GALVANIHO ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 414 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú polyfunkčnú budovu situovanú na Galvaniho ulici v bratis

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Ponuka atraktívneho stavebného pozemku v BA II. - pre sídlo firmy + sklad, distribučný sklad alebo showroom

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame atraktívny stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy v Bratislave. Ide o pozemok ideálny

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Pozemok na halu 760m2 zast.plochy / 2.NP - Ružinov, Bratislava + ponuka výstavby haly

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy, skladu priamo v Bratislave. Ide o p

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

Predaj polyfunkčné priestory v centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 180 m²

lokalita: Bratislava – Trnavská cesta-Ružinov • Obchodné priestory sa nachádzajú na najfrekve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 2777 €/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 1836 €/m²

Investičná príležitosť - obchodný priestor s nájomníkom na predaj - 276 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

CENOVÁ AKCIA: MOBILNÝ DOMČEK ČAKÁ NA NOVÉHO MAJITEĽA UŽ DNES!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

24,990 € 735 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie