Garsónka na predaj - ul. Čmelíkova, Bratislava II TOP REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garsónku v Bratislave, mestskej časti Ružinov Pošeň, na Čmelíkovej ulici. B

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 7789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom - ul. Exnárova, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 4133 €/m²

Parkovacie miesto na predaj - ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie státia, situované na rohu ulíc Miletičova a Košická

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 30000 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

URBANISTA | Garáž - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 15 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2000 €/m²

Predaj - kancelárske priestory o výmere 710 m2, 3 x výťah, so skvelým zázemím, vynikajúcou dostupnosťou a vizibilitou, Trnavská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 710 m²

RK Realiťáci ponúkajú exkluzívne na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 3 €/m2

Úplne NOVÝ 3 izbový, kompletne zariadený Mobilný rodinný dom 40m2. Cena 49.000,- EUR bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 1225 €/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4446 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 2968 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 250 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť Ružinov. K

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Upresniť hľadanie