Prenájom kancelárskych priestorov na ulici Dr. Vladimíra Clementisa v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dr. Vladimíra Clementisa | 209 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ulici Dr. Vladimíra Clementisa. Celková voľná

Publikované: 14.01.2014 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Exkluzívny komerčný priestor s loftovým bytom v projekte Glória

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Pozemok na výstavbu - development

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Beckovská | 1,994 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť v Bratislave, mestská časť Ružinov, Trnávka. Pozemok

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,330,000 € 667 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov na Trnavskej ceste pri Zimnom štadióne v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 900 m²

Moderné kancelárske priestory v administratívnej budove pri Zimnom štadióne vo vynikajúcej loka

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

PRENÁJOM: 3-izbový byt v Ružinove; Hraničná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 60 m²

Na prenájom 3-izbová nehnuteľnosť v novom komplexe - Hraničná ulica (Ružinov). Nehnuteľnosť s p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Odstupim hotovú reštauráciu v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Ivanská cesta | 100 m²

Ponúkam na prenájom veľmi príjemný a kompletne zariadený gastro v Ružinove. Má takmer 100 m², k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Glória - kancelárie - nebytový priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 74 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka naprenájom kancelárie - nebytový priestor v známej a zárove

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 3-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 63 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. poschodí v zrekonštruovanej budove na Polárnej ulici.

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

100PRO | Houseboat vo Vlčom hrdle: Vaša oáza pokoja na vode s oficiálnym stojiskom a investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Marína | 425 m²

Ponúkame na predaj unikátny, priestranný a moderný houseboat s celkovou plochou 425 m². Tento d

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 753 €/m²

Výborná Lokalita! Moderná, kompletne zariadená garsónka, Ružinov - Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

-ENGLISH TEXT BELOW- Ponúkame na prenájom garsónku Ružinove, Ondavská ulica vo výbornej lokali

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj - skladový priestor v novostavbe, 8,22 m2 v projekte City Park Ružinov, na Plynárenskej ulici, BAII – Ružinov – Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Plynárenská | 8.22 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj skladový priestor v novostavbe

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 2190 €/m²

NOVOZREKONŠTRUOVANÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM ! GALVÁNIHO, az

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 205 m²

PARTNERS SK s.r.o. ponúkajú NA PRENÁJOM novozrekonštruované kancelárie v zabezpečenom areáli na

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

CITY PARK - Plynárenska / Jarabinkova ul. - GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 15 m²

NL REAL ponúka na prenájom, garážové státie v novostavbe CITY PARK ulica PLYNÁRENSKÁ č. 3 BRATI

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 19.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom skladu a haly, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, vo Vlčom hrdle,

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladu a haly, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 70 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelária/sklad, Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 33 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Útulný zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici má celkovú podlahovú plochu 58 m2. Byt

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervovaný Priestranný 2-izbový byt s výhľadom na Štrkovec v Eden parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 66 m²

Priestranný 2-izbový byt s rozlohou 66 m2 sa nachádza v komplexe Eden Park na ulici Drieňová, v

Publikované: 31.03.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garáže v GAUDI (BA – Ružinov)

Prenajmeme garáž v podzemných garážach polyfunkčného komplexu GAUDI v Ružinove. Polyfunkčný

Publikované: 08.11.2021 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Klimatizovaný 2,5 izbový byt v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

2,5-izbový byt s rozlohou 83 m2 sa nachádza v projekte Rozadol na Trenčianskej ulici. DISPOZÍC

Publikované: 15.06.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie