FRANK ZICHER - Predávame vonkajšie parkovacie státie na Ondavskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 15 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,900 € 1193 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Ružinove – TOP cena,lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 37.25 m²

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 4832 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 1681 m2 s kanceláriami a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 1,681 m²

S 2-278 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 1681 m2 v modernej zateplenej hale. Po

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.05 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory v novostavbe pár minút od centra

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prístavná | 99 m²

Hľadáte miesto, ktoré bude dôstojne reprezentovať Vašu firmu a zároveň ponúkne maximálnu flexib

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárke priestory s vlastným parkingom v susedstve Bratislavského letiska

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 13 m²

V kancelárskej budove Air Offices (C) na Pestovateľskej ulici oproti IKEA v susedstve obchodnéh

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Nádherný 3.i.byt 86,2m2 s priestrannou terasou, pivnicou a parkovaním v podzemnej garáži.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 86.2 m²

Ponúkame na predaj moderný 3.i. byt v obľúbenom projekte OCTOPUS na adrese Mraziarenská 6, v me

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 4814 €/m²

PRENÁJOM, 3-izbový byt pri parku Ostredky | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 70 m²

Diamond Home Services ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt (72 m²) v okolí Ružinovskej ulic

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajmeme admin. priestor so 6 kanceláriami a kuchynkou v Bratislave neďaleko Klientského centra.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 168 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 4-izbového bytu v Ružinove – Martinčekova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3643 €/m²

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný a príjemný 2-izbový byt s parkovaním na súkromnom ohradenom pozemku na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Exkluzívne iba u nás! Drian & Tailor Properties Vám ponúka na prenájom moderne zariadený svetlý

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SRA | slnečný 4i byt – pivnica, garáž, k dispozícii IHNEĎ, Ružinov – Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²

Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom, plne zariadený apartmán, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Apartmán | Bajkalská | 23 m²

Ponúkame na prenájom zariadený apartmán v Bratislave, na Bajkalskej ulici. Apartmán má 23 m2, n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 76 m²

Bellasity Real Estate exkluzívne ponúka na prenájom moderné, svetlé komerčné priestory v atrakt

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Znížená cena! - AMEXA EXKLUZÍVNE - Predaj veľkometrážneho 4i bytu s terasou, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Zelinárska | 139.2 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE predaj priestranného, veľkometrážneho, svetlého 4-izbového bytu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 4199 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované | PLAN Real | Slnečná garzónka na predaj – Pošeň, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Šándorova | 20 m²

Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovanej garsónky, ktorá je ideálny

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

139,900 € 6995 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DRW / DVOJGARSÓNKA ...SAMOSTATNÝ DOMČEK PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII ... ALTÁNOK S POSEDENÍM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 55 m²

SUPER PONUKA !! ... 1000,- € / mesiac + energie . . Ponúkame na prenájom samostatný 2 izb. rod

Publikované: 11.03.2013 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Upresniť hľadanie