Na predaj 1-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 2449 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ-SKLENÁROVÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,000 € 3878 €/m²

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

PREDAJ samostane stojaca garáž - Miletičova ulica, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 20 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 1950 €/m²

Dražba rodinného domu v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Dátum konania dražby: 31.03.2026 Čas otvorenia dražby: 11:30 hod. Miesto konania dražby: Hotel

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 499000 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov, 69 m2+ 2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave, v zateplenom bytovom dome na Sab

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov,69 m2+2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,378 € 6803 €/m²

Prenajmeme samostané podlažie v administratívnej budove v Bratislave II. Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenajme administratívne priestory v Bratislave II. na Technickej ulici. Priestory sa nachádzaj

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,690 € 5998 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, SPACÍM KÚTOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 31.98 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,740 € 6590 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Hraničná | 83.1 m²

Hľadáte priestranný byt pre väčšiu rodinu? Ponúkame výnimočný 4-izbový byt s rozlohou 83 m² v o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

386,076 € 4646 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenajmeme samostatný admin. priestor s väčším otvoreným priestorom v Bratislave II. Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 310 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

REZERVOVANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

Prevádzkový priestor 700m2 v OC E-Port (zóna IKEA/LETISKO)

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ivánska cesta | 700 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Polyfunkčná budova v Trnávke na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,900 m²

Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Administratívno-skladový objekt v Bratislave, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²

Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23068)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie