Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

495 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

495 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

TOP CENA Obchodný priestor v srdci biznisu- polyfunkčný projekt CITY PARK - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 126 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Reprezentatívny priestor v srdci biznisu (126

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 2222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT- KOŠICKÁ - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 58 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite KOŠICKÁ – RUŽINOV. Po

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4740 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM - 2 izbový byt v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 46 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici As

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt na Záhradníckej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 150 m²

Priestranný 4-izbový byt s nádherným výhľadom na Záhradníckej ulici má celkovú podlahovú plochu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

Nebytový priestor na Jégého ulici na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jégého | 21.1 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na prízemí na Jégého ulici. Priestor vhodný na využitie

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnečný 2 izbový byt s LOGGIOU a PARKINGOM v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 79.12 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NUPPU - Nový nebytový priestor. Príležitosť.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hraničná | 52 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom úplne nový nebytový priestor v Novostavbe NUPPU MAGN

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory v novostavbe -100 až 355 m2- srdce nového downtownu Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 355 m²