3i Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking | Buďte 1. nájomca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vyso

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,199 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

PRIESTOR PRE REŠTAURÁCIU V NUPPU | 216,81 m² + TERASA 45,73 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hraničná | 216.81 m²

Jedinečná gastro príležitosť v NUPPU: Buďte prvou a jedinou reštauráciou v štvrti! Hľadáte vý

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,350 € 2091 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Rohová kancelária na Ružinovskej radiále - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 23.7 m²

Ponúkame na prenájom bezpečný, priestranný a presvetlený rohový kancelársky priestor situovaný

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

225 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 kancelárie s kuchynkou, sociálnym zariadením a archívom blízko centra - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 80.08 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a presvetlený kancelársky priestor - 2 samostatné kancelárie

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

724.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Apartmán | Trnavská cesta | 47.3 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4226 €/m²

Atraktívny nebytový priestor s garážou v srdci Ružinova – Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 48 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy, na Záhradní

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 2813 €/m²

Šikovný obchodný priestor - prízemie - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 16.33 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý, presklený obchodný priestor blizko centra a trhoviska na M

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

195 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľkorysý priestor s možnosťou variabilného využitia - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 241.5 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysé a svetlé priestory situované priamo na prízemí polyfunkčného cen

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,691 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

KeyPoint | Zrekonštruovaný 1i byt s vlastným parkovaním a nadštandartnou 15m2 pivnicou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²

Hľadáte dlhodobé bývanie v top lokalite, kde máte všetko po ruke a nemusíte riešiť parkovanie?

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na Dohnányho ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 125 m²

Prenájom samostatného kancelárskeho celku v administratívnej budova na Dohnányho ulici v širšom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

100PRO | Prenájom nový 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a garážovým státím - Ružinov - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt o výmere 50 m², situovaný na J

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KeyPoint | Ružinovský unikát: Zrekonštruovaný 1i byt s vlastným parkovaním a nadštandartnou 15m2 pivnicou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²

Hľadáte štartovacie bývanie v top lokalite alebo bezpečnú investíciu s garantovaným výnosom? Po

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,900 € 6732 €/m²

IMPEREAL- NA PREDAJ 4-izb.byt m.č. NIVY- NOVOSTAVBA ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 114 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 4 - izbový byt, ktorý sa nachádza v NOVOSTAVBE na K

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

640,000 € 5614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

1-podlažná budova v Ružinove (Narcisova ul.) 230 m2, otvorený priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Narcisova | 230 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažnú budovu - nebytový priestor v Ružinove (Narcisova ul.) s rozloh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 1674 €/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23065)
Upresniť hľadanie