Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

PARKOVACIE STÁTIE BRATISLAVA RUŽINOV RETRO ulica Nevädzova 6 TOP LOKALITA STRÁŽNA SLUŽBA KAMEROVÝ SYSTÉM

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 12 m²

PARKOVACIE STÁTIE VNÚTORNÉ za SUPER CENU 110€ RUŽINOV NOVOSTAVBA RETRO ulica Nevädzová NLREAL p

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

110 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

Na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou – Azalková ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 32 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusný 1-izbový byt v obľúbenej časti Br

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,999 € 5500 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov Hraničná 18 Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 193 m²

Realitná kancelária RENAMI Vám ponúka exkluzívne kancelárske priestory na prenájom v lokalite B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,547 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov Hraničná 18 Bratislava Ružinov od 9,05€ / m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 428 m²

Kancelárske priestory na prenájom v areáli BRS, Hraničná 18, Bratislava-Ružinov — od 15 m² po c

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

9.05 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 2-3 izbový, v lokalite Ružinov do 250 000

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 66.76 m²

Pre hotovostného klienta hľadáme 2- až 3-izbový byt v Ružinove. Rozpočet do 250 000 €. Hotovos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3745 €/m²

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

***Rezervácia*** PREDAJ - 4-izb. byt na Sklenárovej ul., Ružinov – Nivy, 67 m2, balkón, kvalitná kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 67.11 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj vo výbornej tichej l

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 4157 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

Štýlová garsónka s veľkou loggiou – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Palkovičova | 19 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrek

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,600 € 10084 €/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný 2 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 67 m²

Ponúkame exkluzívne na prenajom slnečný a zariadený 2 izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbe

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3i Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking | Buďte 1. nájomca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vyso

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,199 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

PRIESTOR PRE REŠTAURÁCIU V NUPPU | 216,81 m² + TERASA 45,73 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hraničná | 216.81 m²

Jedinečná gastro príležitosť v NUPPU: Buďte prvou a jedinou reštauráciou v štvrti! Hľadáte vý

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,350 € 2091 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Rohová kancelária na Ružinovskej radiále - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 23.7 m²

Ponúkame na prenájom bezpečný, priestranný a presvetlený rohový kancelársky priestor situovaný

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

225 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 kancelárie s kuchynkou, sociálnym zariadením a archívom blízko centra - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 80.08 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a presvetlený kancelársky priestor - 2 samostatné kancelárie

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

724.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie