Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 938m2 - BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 938 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SAMOSTATNÁ BUDOVA MEDZI BYTOVÝMI DOMAMI – RUŽINOV 220 m² | široké možnosti využitia

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Planét | 220 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu budovu nachádzajúcu sa v pokojnej časti Ružinova na ulici

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 1363 €/m²

100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom garážového státia v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Prenájom garážového státia v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove. Park

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Lokalita Ružinov, haburská ul., murovaná garáž na predaj-18 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 17 m²

- Diana Novotná 0905 194 940 ponúka: ... - Na predaj skolaudovaná murovaná garáž so súpis.číslo

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2347 €/m²

Na prenájom kancelárie BA II. - Krížna ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krížna | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov, Krížna. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.

Publikované: 09.04.2019 Aktualizované: 11.06.2021
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: Moderný 2-izbový byt v Ružinove na Šándorovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šándorova | 56 m²

Hľadáte pohodlné a príjemné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? Reality

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ: PRENÁJOM: dogfriendly bývanie 1,5 izbový mestský byt v obľúbenej lokalite Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 44 m²

Reality & Design ponúka na prenájom 1,5-izb. byt v Ružinove, časť Nivy na Martinčekovej ulici.

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj garážových státí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Predaj garážových státí /9 ks/ v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove.

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

NAVA | 5-MIESTNÝ OFFICE DOM SO ZÁHRADOU NA PRENÁJOM V TRNÁVKE - SLOWACKÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slowackého | 145 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na prenájom polovicu rodinného domu na Trnávke (ul. Slov

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom | Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor v atraktívnej lokalite Bratislava – Ružinov, na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 2449 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ-SKLENÁROVÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,000 € 3878 €/m²

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

PREDAJ samostane stojaca garáž - Miletičova ulica, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 20 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 1950 €/m²

Dražba rodinného domu v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Dátum konania dražby: 31.03.2026 Čas otvorenia dražby: 11:30 hod. Miesto konania dražby: Hotel

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 499000 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov, 69 m2+ 2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave, v zateplenom bytovom dome na Sab

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie