PRENÁJOM kancelárie 22 m2 neďaleko centra mesta, Koceľova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Koceľova | 22.68 m²

Prenájom kancelárie V BLÍZKOSTI CENTRA – Koceľova ulica PASS REALITY ponúka na prenájom kancel

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií FLEXI SPACE v BBC 1 - Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 0 m²

Prenájom FLEXI SPACE v BBC1, Plynárenská ulica, Nivy - Ružinov PASS REALITY ponúka na prenájom

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budo

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 1800 €/m2

Prenájom-KLIMAtizované kanc.priestory od 18 m2,Ružinov,Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.2 m²

PASS REALITY ponúka v zrekonštruovaných objektoch v lokalite Ružinov – Trnávka na prenájom KLIM

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

NA PREDAJ garáž ové státie v komplexe garáži Ondavská, Zimný štadión

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vnútorné garážové státie na prízemí Obj

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1923 €/m²

NOVÉ kanc.priestory od 14,74 m2, spolu 105,6m2 - 5 kanc.,Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 105.6 m²

PASS REALITY ponúka v NOVOvybudovanej nadstavbe na prenájom kancelárske priestory od 14,75 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií v BBC 1 - Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 50 m²

Prenájom kancelárií v BBC1, Plynárenská ulica, Nivy - Ružinov PASS REALITY ponúka na prenájom

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

2+1, Kašmírska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izb. byt Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 68 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 68 m2 • balkón 2,89 m2 • 3. poschodie • Nezar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom byt na Prešovskej ulici s parkovaním za rampou pred vchodom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prešovská | 32 m²

Ponúkame na prenájom byt na Prešovskej ulici s parkovaním za rampou pred vchodom v mestskej čas

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom v Zwirn Office s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Košická | 41.13 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom priestrannú modernú kanceláriu na takmer najvyššom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj 1 izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu s úžitkovou plochou 40 m2 v Bratislave – Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,999 € 4975 €/m²

Prenájom nezariadený 3-izb byt na Kohútovej ulici (Miletičova) Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kohútova | 68.3 m²

Ponúkame na prenájom nezariadený 3-izbový byt v bytovom dome na tichej Kohútovej ulici v Ružin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru 170 m2 na Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Studená | 170 m²

Prenájom klimatizovaného obchodného priestoru na Zlatých pieskoch neďaleko obchodného centra Sh

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadáme 4 izbový byt v okolí Ružinovskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinovská | 78 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 3 alebo 4-izbový byt v okolí Ružinovskej ulice (Ostredk

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

Apartim sro prenajme modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hrachová | 68 m²

Apartim sro prenajme modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má ce

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rezervované: Exkluzívne iba u nás: 3i. byt Tomášikova ul., loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 84 m²

Predaj veľmi pekného 3i. bytu v bytovom dome na Tomašikovej ul. neďaleko Retra Výmera 84 m2, z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3570 €/m²

Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šumavskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šumavská | 55 m²

Ponuka 2 izbového bytu na prenájom na Šumavskej ulici v širšom centre pri OC Centrál. Byt má p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Väčšia garsonka Záhradnícka ul., 27,98 m², nízke náklady, zv. prízemie

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt (garsonku) v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy, priamo pri Mi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

159,000 € 5679 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie