Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šumavskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šumavská | 55 m²

Ponuka 2 izbového bytu na prenájom na Šumavskej ulici v širšom centre pri OC Centrál. Byt má p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Väčšia garsonka Záhradnícka ul., 27,98 m², nízke náklady, zv. prízemie

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt (garsonku) v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy, priamo pri Mi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

159,000 € 5679 €/m²

2+1, ul. Doležalova, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

Garážové státie v objekte Octopus - Mraziarenska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 14 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie o výmere 14 m² v modernom objekte Octopus na Mraziarenskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Priestranný byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prievozská | 40 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova – na Prievozskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Dizajnový 2i byt | Top lokalita - Nivy | Vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 42 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy -

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5712 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt so šatníkom a parkingom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

Tento slnečný 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou až 83 m2 a balkónom sa nachádza na Trenčianske

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! 4 IZB. BYT V ÚPLNE NOVEJ NADSTAVBE S TERASOU!

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4-izbový byt v nadstavbe bytového domu na tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Priestranný 5-izbový byt s 2 balkónmi a veľkou terasou v NIDO II , Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 148 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový byt v kvalitnej novostavbe NIDO II, ktorý poskytuje nadštandardný k

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 3905 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 55.43 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,792 € 4669 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 51.58 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,182 € 4850 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – 232 m², Trnavská cesta , BA + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 231 m²

Ponúkame na prenájom samostatné prízemné podlažie kancelárskej budovy v uzatvorenom areáli na T

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Štýlový apartmán pri jazere Kuchajda - relax a atraktívna lokalita v jednom

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Tomášikova | 25 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v atraktívnej lokalite pri jazere? Máme pre vás ideálnu pon

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Jan Pinka | Garsonka pri OC Centrál

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Kulíškova | 24 m²

Ponúkam Vám na prenájom útulný 1 izbový byt v tichej lokalite Bratislavy. Ak ste študent alebo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Bývanie pri Štrkoveckom jazere – veľký 2-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 73 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľký, zariadený 2-izbový byt s te

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM| Exkluzívny 4i penthouse s luxusnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Drieňová | 140 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom jedinečný 4izbový penthouse na najvyššom poschodí rezidenčn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,690 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽOVÉ STÁTIE + PIVNIČNÁ KOBKA LEN ZA 350 000€ V PROJEKTE DOWNTOWN YARDS | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.98 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v Bratislave v prestížnom p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6252 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie