Slnečný úplne nový 2-izbový byt v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Slnečný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na Pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,650 € 33 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,58m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,999 € 3793 €/m²

NADŠTANDARDNÝ GARÁŽOVÝ BOX (23 m²) – Projekt SPUTNIK, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Sputniková | 23 m²

Hľadáte maximálne bezpečie pre svoje auto, motorku alebo potrebujete dodatočný skladový priesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

170 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Bývaj v top časti Ružinova: svetlá garzónka s výhľadom a lodžiou

Na prenájom: svetlá garzónka s lodžiou v top lokalite Ružinova (Palkovičova) Ponúkame na prená

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

510 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

KANCELÁRIE v Ružinove na predaj. Možný odpočet DPH a BONUS navyše

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 191 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kancelársky priestor v žiadanej lokalite – PRIEMYSELNÁ ULICA

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 1885 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

Štýlový zrekonštruovaný 1i byt, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame moderný, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový byt v jednej z najžiadanejších častí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 5971 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

Rodinný byt v Jégeho Aleji – parkovanie v cene, vhodný aj pre domácich miláčikov / Pet-Friendly 3-Room Flat in Jégeho Alej – Garage Included

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 80.69 m²

✅Broker Consulting ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt - NIVY (energie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Komfortný apartmán v NUPPU

Ponúkame na prenájom moderný kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe NUPPU na 1. pod

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelária s kuchynkou a skladom 54m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 54 m²

Ponúkame na prenájom administratívne/kancelárske priestory v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - 43m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 43 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 200 m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 200 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatná budova pre zdravotné stredisko, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 600 m²

Ponúkame na prenájom oddelenú časť administratívnej budovy v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne a kancelárske priestory na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 0 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Kancelária s open-office, 160 m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 160 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový mezonet Dulovo námestie, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 137 m²

NA PREDAJ: priestranný 4‑izbový mezonet s uzatvorenou loggiou priamo na Dulovom námestí Ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

455,000 € 3321 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie