PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Predaj areálu v BA-Ružinov (klinika, administratívu a iné zariadenia)

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,800 m²

Predaj reprezentatívneho areálu v prestížnej lokalite Bratislava – Ružinov Výnimočná príležito

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia, Jašíkova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia a kompletná občianska vybaven

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,500 € 3571 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj samostatnej uzamykateľnej garáže s elektrikou v podzemnej garáži na ulici Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2813 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Hľadáme 2 IZBOVÝ BYT v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o nehnuteľnosť v tejto lokalite. Preferuje

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Máte záujem o rýchly predaj nehnuteľnosti?

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43 m²

S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-i byt Sečovská ul., BA-Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 53.58 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 4442 €/m²

Predmetom ponuky je prenájom garsónky na Štefunkovej ulici, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Štefunkova | 20 m²

Realitná kancelária A.S.B. real & Hudys so súhlasom majiteľa bytu. Dáva do prenájmu: Garsónku

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

2izb BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA S TERASOU 29m2 s PARKOVANÍM a PIVNICOU ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84 m²

Na prenájom exkluzívny rožný 2- izbový byt, s terasou a podzemným garážovým státím, v projekte

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

NAVA | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA PRENÁJOM V TRNÁVKE - SLOWACKÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 145 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na prenájom polovicu rodinného domu na Trnávke (ul. Slov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Parkovacie miesto v podzemnej garáži - Žellova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Žellova | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v podzemnej garáži na Žellovej ulici, vchod do garáže

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie o rozmere 28,84m2 + 29,62m2 v 4 poschodovej budove priamo pri o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 240 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 poschodovej budove priamo pri odletovom terminál

Publikované: 20.01.2014 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

PRENÁJOM kanc.priestory + parkovanie V CENE, Bratislava - Ružinov