Exkluzívne na prenájom pekná garsónka NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Palkovičova | 25 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom zrekonštruovanú a zariadenú garsónku v tichej lokalite Bratisla

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom klimatizovaného, moderne zariadeného 2-izbového bytu s loggiou a garážovým státím v bytovom dome na Ružinovskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 65 m²

Prenajmeme 2-izbový kompletne novozariadený byt 65 m2 na 8p/10 v tehlovom bytovom dome/novostav

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Predaj areálu v BA-Ružinov (klinika, administratívu a iné zariadenia)

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,800 m²

Predaj reprezentatívneho areálu v prestížnej lokalite Bratislava – Ružinov Výnimočná príležito

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia, Jašíkova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia a kompletná občianska vybaven

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,500 € 3571 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj samostatnej uzamykateľnej garáže s elektrikou v podzemnej garáži na ulici Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2813 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Pozemok 2500 m2 na Slovnaftskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Slovnaftská | 2,500 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok s výmerou 2.500m2 pri ulici Slovnaftská, k.ú. Ružinov

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 200 €/m²

M35 I Pravdivosť materiálov. Čistota formy. Autorský byt pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 59 m²

ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Investičná príležitosť I stavebný pozemok Pálenisko

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Malé pálenisko | 1,050 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje investičnú príležitosť pre podnikateľské subjekty hľadajú

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 248 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

OC CENTRÁL I odstúpenie SHIFOOD BISTRO

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Metodova | 40 m²

V OC CENTRÁL na ulici Metodova 6, Vás čaká výnimočná príležitosť. Na odstúpenie, plne vybavené

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 1000 €/m²

Pozemok 1500 m2 na Slovnaftskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 1,500 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok s výmerou 1.500m2 pri ulici Slovnaftská, k.ú. Ružinov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 200 €/m²

Investičný pozemok Slovnaftská

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 10,000 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 10.000m2 na ulici Slovnaftská, k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,450,000 € 145 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie