Predaj 4-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 80 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave. Úž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4188 €/m²

Chystáte sa predávať byt? Mám záujem.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 30 m²

Ak sa chystáte predávať byt s investičným potenciálom, čítajte ďalej! Hľadám pre mojich klient

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Predaj na východ orientovaného 4 izbového bytu pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt prerobený z pôvodne 2,5 izbového bytu na Haburskej ulici v časti

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s loggiou – Nevädzová

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzova | 32 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy alebo hľadáte investičný

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,900 € 5809 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Tento p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ POZEMOK PRI MALOM DUNAJI

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

JKV REAL ponúka jedinečný pozemok s výmerou 555 m² pri vode, ideálny pre Váš vysnívaný dom. Či

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 49 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

124,000 € 2531 €/m²

Jedinečný 1,5 izbový byt v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 35 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt v modernej novostavbe na Kaštielskej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5143 €/m²

Na predaj – štýlový 3-izbový byt na Trenčianskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5308 €/m²

PREDAJ: Štýlový 2 izbový byt - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

JKV Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

Dizajnová garsónka v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Palkovičova | 25 m²

Ponúkam na predaj modernú a kompletne zrekonštruovanú garzónku vo vyhľadávanej lokalite na Palk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 7596 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt - TOP lokalita - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s naozaj štedr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

Prenájom 2-izbový byt - klimatizácia, parkovanie - Perla Ružinova - Gagarinova / Tomášikova / Mierová - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame na prenájom zariadený klimatizovaný 2-izbový byt s kuchyňou, lodžiou a parkovacím mies

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

priestranný 3-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 93 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s b

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt na Sklenárovej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²

Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4654 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Novinka
Novinka

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bratislava | 67 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 2388 €/m²

PREDANÉ: 3D OBHLIADKA! ZARIADENÝ 2-IZB.BYT + BALKÓN + PARKING V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38.7 m²

Skôr ako prečítate inzerát poprechádzajte sa po byte prostredníctvom 3D obhliadky: https://my.m

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 5917 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt po obnove v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mesačná | 42.3 m²

JKV Real ponúka na predaj 2 izbový byt na Mesačnej ulici v pokojnej a etablovanej časti Ružino

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,990 € 5059 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,990 € 3640 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8541)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23093)
Upresniť hľadanie