PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružová dolina, v o

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu 2+kk, Bratislava- Ružinov, ulica Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu (2+kk) v novostavbe – Bratislava, Ružinov Ponúkame na prená

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Administratívna budova s terasou, garážou a bytovou jednotkou

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Ružinov, na Str

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

929,000 € 2328 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Samostatná garáž pri Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mliekarenská | 19 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom murovanú garáž v Ružinove, na Mliekarenskej ulici za R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 80 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový byt na Komárnickej ulici v Bratislave. Úž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4188 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Tento p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie