SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112383 | Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 104 m²

Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťaho

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 113144 | Na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 82 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi situovaný vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 81.48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Pekná Garsónka, REKONŠTRUKCIA, CENTR.TRHOVISKO MILETIČOVÁ, Záhradnícka ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 21 m²

Na prenájom ponúkame peknú, slnečnú garsónku, kompletne zariadenú v novozrekonštruovanom bytovo

Publikované: 29.05.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

495 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i BYT, OVOCNÉ SADY, PARKING, KLÍMA, BALKÓN, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 64 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný, kompletne štýlovo zariade

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i BYT, REKONŠTRUKCIA, 2 X BALKÓN, Exnárova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 72 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, kompletne moderne zariadený 3-

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 3i byt, ( MOŽNOSŤ AJ KRÁTKODOBO ), KLÍMA, NIVY, Trenčianska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 82 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka exkluzívne na prenájom aj krátkodobo, pekný, veľmi pekn

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

U NÁS !!!, EXKLUZÍVNY 2i byt, PRÍSTAVNA, LOGGIA ( 14 m2 ), CHLADENIE, 2 X PARKING, Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Luxusne zariadený 2 izbový byt s loggiou a garážovým miestom v obľúbenom projekte Rozadol v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 89 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt s loggiou a parkingom v obľúbenom projekte Rozadol v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelárske priestory v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Líščie nivy | 99.17 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory s dvoma vyhradenými parko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 1zb. BYT s balkónom, NOVOSTAVBA JARABINKY-NIVY, 3D

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 45 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/W3j2D-5bG Ponuka na prenájom moderného 1-izbové

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 3 - izbový byt v Bratislave s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 91.73 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 3-izbový byt v hlavnom meste

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

770,000 € 8394 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou loggiou v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75.56 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj tento slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt, ktorý

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3307 €/m²

Na predaj rekreačná chata pri jazere – Zlaté piesky, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Zlaté piesky | 20 m²

DeveloX Reality vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú chatu v obľúbenej oddychove

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6750 €/m²

PRENÁJOM - kancelárií od 12 m2 do 232 m2, Pestovateľská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Pestovateľská | 12 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Pestovateľskej ulici. Budova sa nachádza v mestskej časti Br

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

253 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Záhradnícka, BA II, Ružinov - kancelárie od 23 m2 - 97,6 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Záhradnícka | 23 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Záhradníckej ul. K disp

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

358 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Atraktívny obchodný priestor s vodou na prenájom–BBC1,Plynárenská ulica, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Plynárenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor o výmere 44,80 m², situovaný na prízemí prestížn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,298 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársky priestor s terasou v BBC1 126 m2 – Plynárenská, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Plynárenská | 126 m²

Na Plynárenskej ulici, vo vyhľadávanej biznis lokalite Bratislavy, ponúkame na prenájom prakti

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie BBC1, Plynárenská, 22 m2, BA II