Moderný 1-izbák na Trenčianskej

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkam na predaj moderný 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5125 €/m²

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s výmerou 35 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4857 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,990 € 3640 €/m²

3D Obhliadka: ZNÍŽENÁ CENA: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na Martinčekovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na obľúbenej Martinčekovej ulici v Bratislave

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

Predám 1-izbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hríbová | 32 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a veľmi príjemne pôsobiaci 1-izbový byt s výmerou pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

173,500 € 5422 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekounštruovaný 2 izb byt - Ružinov - Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38 m²

JKV Real ponúka na predaj praktický 2 izbový byt s výmerou 38 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

145,990 € 3842 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113076 | Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 79 m²

Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka, situovanej v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113216 | Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 129 m²

Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami, garážovým miestom a pivnicou je situovaný na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 6589 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Svoboda & Williams | 31747 | Kancelárske priestory Bratislava II, Ružinov, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 30 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratívnom komplexe situované v rýchlo sa rozvíjajúce

Publikované: 04.04.2019 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 111110 | Výnimočný dvojpodlažný 6-izbový dom s komfortným suterénom s variabilným využitím

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 379 m²

V tichej a zeleňou obklopenej zóne Ružinova ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný 6-izbový

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112087 | 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, časť Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 191 m²

Novo dokončený 4-izbový rodinný dom z r. 2025 sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

895,000 € 4686 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111422 | Prémiové kancelárske priestory na 16. NP v Apollo Business Center II – Nové Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 318.09 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom na 16. nadzemnom podlaží administratívn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112383 | Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 104 m²

Klimatizované kancelárske priestory na 2.NP modernej multifunkčnej budove s parkovaním a výťaho

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 113144 | Na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 82 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi situovaný vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Veľký 2-izb. byt, PARKING, BA II Ružinov, Pažítková ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 81.48 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADR

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Pekná Garsónka, REKONŠTRUKCIA, CENTR.TRHOVISKO MILETIČOVÁ, Záhradnícka ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 21 m²

Na prenájom ponúkame peknú, slnečnú garsónku, kompletne zariadenú v novozrekonštruovanom bytovo

Publikované: 29.05.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

495 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i BYT, OVOCNÉ SADY, PARKING, KLÍMA, BALKÓN, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 64 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný, kompletne štýlovo zariade

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i BYT, REKONŠTRUKCIA, 2 X BALKÓN, Exnárova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 72 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, kompletne moderne zariadený 3-

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 2i byt, 2 X SAMOSTNÁ IZBA, DOG FRIENDLY, KLÍMA, NIVY, Budovateľská ulica