NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Parkovacie státie v uzavretom nádvorí - Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Prievozská | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v uzavretom nádvorí bytového domu Apollis na Prievozskej

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

75 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4446 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 2968 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Nové bývanie v srdci Bratislavy / New and modern flat in the heart of Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35 m²

(*English below) Hľadáte byt, ktorý spája štýl, komfort a dokonalú polohu? Ponúkame na prenájom

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

Súrne hľadáme pre konkrétnych klientov – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov. Cena do 220.000

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4889 €/m²

Mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 250 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť Ružinov. K

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

Rodinný dom 5 izbový s 2 parkovacími miestami a priestrannou záhradou na Repíkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj polyfunkčná budova ul. Turčianska Bratislava II v blízkosti OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Turčianska | 820 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu so zastavanou plochou 283 m2 (s podlahovou plo

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

999,900 € 1219 €/m²

Stavebný pozemok – 604 m2, Stredná ul., Ružinov – časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Stredná | 604 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame stavebný pozemok o výmere 604 m2 v na Strednej ulici v Bratislave

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

450 €/m2 450 €/m2

Prenájom – HALA 641 m2 – skladové alebo výrobné priestory, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 641 m²

Ponúkame na prenájom halu na výrobné alebo skladové účely (podľa potreby) o výmere 641 m2 na ul

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

4,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Garážové parkovacie miesto ( 16 m2 ), Downtown, ZWIRN, Páričkova ulica, Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Páričkova | 16 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom priestranné garážové parkovacie státie ( 16

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE, KLINGERKA, Súkennícka ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súkennícka | 13 m²

Realitná kancelária PrimeRealty ponúka na prenájom vnútorné parkovacie státie v garáži v rezide

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)