Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Garážové parkovacie miesto, NOVOSTAVBA, Krajná ulica, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Krajná | 13 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom priestranné garážové parkovacieho miesto v

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

2 izb. zariadený byt RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kozmonautická | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4771 €/m²

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 54 m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét - Ružinov kompletná rekonštrukcia, zariadený Rozloha

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²

Na prenájom 2-izb. byt Galvaniho ul. - Trnávka s garážovým státím v novostavbe / BA II., 48 m2

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s parkovaním v novostavbe Ovocné Sady – Ivanská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

GRAFT ponúka 2 izb byt s parkovacím miestom v Novostavbe OVOCNÉ SADY – Ivanská cesta , Ružinov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe Dornyk - Vietnamská ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt s parkovacím miestom v Novostavbe DOM DORNYK , Ivanská cesta, Trnávka /

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izb. byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový - Čmelíkova ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Predáme 2 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Čmelíkova- Bratislava- Ružinov. Byt má veľkorysú ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3603 €/m²

Ponúkame na prenájom garsónku – Haburská ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Garáž s pozemkom v OV , Teslová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

GRAFT ponúka Garáž s pozemkom v OV , Teslová ul. mestská časť Ružinov / BA II. Garáž sa nach

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,000 € 2389 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo - Ružinov, byt po rekonštrukcii, komplet zariadený. Rozloha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt Ďatelinová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov s parkovacím miestom, komplet zariadený , po r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 35 m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul. - NIVY v širšom centre Bratislavy, byt po rekonštrukcii, z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt Páričkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 50 m²

Na prenájom 2-izb. byt Páričkova ul. - Nivy v širšom centre m.č. NIVY / BA II., po rekonštrukc

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada v lokalite Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²

GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

125,000 € 318 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe Nuppu – Hraničná – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 48 m²

Realita kancelária GRAFT ponúka na prenájom nový byt, skolaudovaný byt z roku 2021 v novostavbe

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izb. byt ul. Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 77 m²

Na prenájom 3-izb. byt ul. Líščie Nivy - Ružinov o výmere 77 m2 + loggia 5 m2, 3/12, výťah, či

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ďatelinová | 49 m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov v blízkosti OC Retro s parkovacím miestom, zari

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GARÁŽOVÉ STÁTIE NA PRENÁJOM - POLYFUNKČNÝ OBJEKT RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzova | 19 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponuka atraktívneho stavebného pozemku v BA II. - pre sídlo firmy + sklad, distribučný sklad alebo showroom

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame atraktívny stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy v Bratislave. Ide o pozemok ideálny

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie