Pozemok na halu 760m2 zast.plochy / 2.NP - Ružinov, Bratislava + ponuka výstavby haly

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | 5,455 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok pre sídlo Vašej firmy, skladu priamo v Bratislave. Ide o p

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Reprezentatívne administratívne priestory na prenájom - od 18 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 18.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 18 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

564 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

2i byt v novostavbe na prenájom - 51 m2, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - 3i byt v širšom centre mesta - 64 m2, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.57 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 63,57 m2, nachádzajúci

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj polyfunkčné priestory v centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 180 m²

lokalita: Bratislava – Trnavská cesta-Ružinov • Obchodné priestory sa nachádzajú na najfrekve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 2777 €/m²

Klimatizovaná kancelária na prenájom - 39,42 m2, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor vo výmere 39,42 m2 na Slovnaftskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom - 15 m2, 36 m2, 66 m2, Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Parkovacie miesta na prenájom - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta nachádzajúce sa v uzavretom areáli so vstupom priamo z B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Servisný priestor na prenájom – 72 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Opravárenský priestor | Bajkalská | 71.72 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisný priestor o celkovej rozlohe 71,72 m2 na Bajkalskej ul. P

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Odstúpenie obchodného priestoru - darčeková predajňa .

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Nevädzová | 25 m²

Ponúkame Vám odstúpenie darčekovej predajne na Nevädzovej ulici. Predajňa má rozlohu 25 m2, pre

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Priestory pre šport a fyzioterapiu na prenájom - 106 m2 a 112 m2, OBC Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť - obchodný priestor s nájomníkom na predaj - 276 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Kancelársky priestor v nízko-podlažnej budove s výťahom na prenájom - 200 m2, Rožňavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rožňavská | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 200 m2 na Rožňavskej ul. v Brat

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v BBC1 na prenájom - od 22 m2, Plynárenská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 22 m2 až po prenájom vä

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - od 15 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 15 m2 do 33 m2 v 4 podlažn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Servisný priestor na prenájom - 94,5 m2, Bajkalská ul

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Bajkalská | 94.5 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-servisný priestor o celkovej rozlohe 94,5 m2 na Bajkalskej ul. Pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárske priestory v budove Omnipolis na prenájom - od 20 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou prenajímateľnej plochy

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 1836 €/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej administratívnej budove

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

CENOVÁ AKCIA: MOBILNÝ DOMČEK ČAKÁ NA NOVÉHO MAJITEĽA UŽ DNES!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

24,990 € 735 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie