Kancelárie na prenájom, Svätoplukova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 188 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Svätoplukovej ul.v BA II Ružinov, s celkovou vý

Publikované: 26.04.2018 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, výhľad priamo na Štrkovec, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 283.86 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28.06 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

815 m² obchodný priestor na prenájom v etablovanom obchodnom centre na Pestovateľskej ulici v Bratislave, napojenie na D1 smer Žilina

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Na prenájom exkluzívny obchodný priestor o veľkosti 815m2 so stropným chladením/vykurovaním v e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Holiday Inn Bajkalská - Priestory vhodné na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním, BAII, 394m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Parkovacie miesto na predaj - ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie státia, situované na rohu ulíc Miletičova a Košická

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 30000 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 700 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Prenájom - sklad s administratívou, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Technická | 311 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

4,021.23 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom skladov - ul. Galvaniho, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

Prenájom samostatných kontajnerových skladov – 15 m², Galvaniho ulica Bez provízie RK

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom v blízkosti nákupného centra Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 51.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Aircraft na Ivanskej ceste v BA II Ružino

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

829 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Samostatný kancelársky celok 107m² v blízkosti letiska na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 107 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok pozostávajúci zo 6 miestností (43+15+16,5+

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,720.4 €/m2/mesiac 1720 €/m2/mesiac

URBANISTA | Garáž - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 15 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2000 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt so šatníkom, Bratislava – Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný maklér ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na prenájom kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj - kancelárske priestory o výmere 710 m2, 3 x výťah, so skvelým zázemím, vynikajúcou dostupnosťou a vizibilitou, Trnavská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 710 m²

RK Realiťáci ponúkajú exkluzívne na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 3 €/m2

Úplne NOVÝ 3 izbový, kompletne zariadený Mobilný rodinný dom 40m2. Cena 49.000,- EUR bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 1225 €/m²

COMODINO | Krásny 1-izbový byt s balkónom pri OC NIVY – novostavba, zariadený, Košická ul. I ZWIRN I

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 40.95 m²

COMODINO ponúka na prenájom krásny 1 - izbový byt 35,33 m2 s balkónom 5,62 m2 , v TOP lokalite

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM- 2,5 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

Dávam do prenájmu 2,5 izbový byt v Ružinove-Trávniky vedľa OC Retra. 65m2, oddelená kuchyňa, ve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie