Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Haburská | 90 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Obchodný priestor s výkladmi do frekventovanej cesty v objekte Perla Ružinova, 172m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Kaštieľska | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí, v novostavbe Perla Ružinova,

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo, ex Holiday Inn, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch podl

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn-Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 3,000 m²

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Administratívna budova v TOP lokalite na PREDAJ, Plynárenská – Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Plynárenská | 500 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu na Plynárenskej ulici, v Bratislava II – Ružinov,

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,850,000 € 3700 €/m²

Obchodný priestor v SHOPPING PALACE TESCO na prenájom, BAII, 91m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Cesta na Senec | 91 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v OC Shopping Palace TESCO na Zlatých Pieskoch o celk

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Garsónka na predaj - ul. Čmelíkova, Bratislava II TOP REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garsónku v Bratislave, mestskej časti Ružinov Pošeň, na Čmelíkovej ulici. B

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 7789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho na 4 posc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hraničná 32, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 3i byt v modernej novostavbe na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

300m2 obchodný priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seber

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Komerčné priestory na predaj - Na Piesku, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Na Piesku | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v Ružinove, na ulici Na Piesku. Priestor je súčasťou t

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelársky priestor na prenájom v blízkosti nákupného centra Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 51.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Aircraft na Ivanskej ceste v BA II Ružino

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

829 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Samostatný kancelársky celok 107m² v blízkosti letiska na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 107 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok pozostávajúci zo 6 miestností (43+15+16,5+

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,720.4 €/m2/mesiac 1720 €/m2/mesiac

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, výhľad priamo na Štrkovec, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 283.86 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom - ul. Exnárova, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 4133 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie