Obchodno-administratívny priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 93.6 m²

Ponúkame na predaj obchodno-administratívny priestor nachádzajúci sa v administratívnej budo

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

252,720 € 2700 €/m²

3.000m2 kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch p

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v Apollo BC 2, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 336.32 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. J

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 171.76 m²

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 260m2 + 4x parkovanie v cene, Hrachová, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 260 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v objekte na Hrachovej ulici Bratislava. Prenajíma s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Lukratívny 145m2 obchodný priestor/showroom s výkladmi do frekventovanej ulice, s parkovaním GRÁTIS! Bajkalská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 145 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vysokého štandardu v Hoteli Aston na rohu Bajkalskej a T

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,175 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Garáž na predaj - ul. Domkárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Domkárska | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj radovú garáž o výmere 18 m², situovanú v mestskej časti Bratislava II, n

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 1500 €/m²

Kancelársky priestor 3x 18,5m² v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárske priestory (2 susediace) na Trenčianskej ul. v BA II - Ruž

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Priestory na Rebarborovej ulici v budove Harley Davidson na prenájom, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rebarborovej ulici, Bratislava-Ružinov, v poly

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PET FRIENDLY Priestranný 2,5 izbový byt na Súmračnej ulici v Ružinove na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 64 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2,5-izbový byt nachádzajúci sa na Súmračnej ulici, Bratislava -

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom skladovo-administratívnych priestorov, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 1,391 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15,568.72 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM obchodný priestor v komplexe NUPPU s 2 parkovacími miestami, 165,89m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Kancelárie v BBC1, Plynárenská/Prievozská ulica - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98.43 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 1, na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulici, v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelárie v BBC1, Plynárenská/Prievozská ulica - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 239.49 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 1, na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulici, v Bratisla

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 1,100 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne nebytové priestory v administratívnej budove na ulici

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom Galvaniho

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II Ružinov, s úžitkovou ploc

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor na Záhradníckej ulici na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 120.3 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

300,750 € 2500 €/m²

Kancelárske priestory v APOLLO NIVY, Prievozská, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 250 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. Jeho stra

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.3 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor, Krajná ul., Bratislava II na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 34.1 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Miletičova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Miletičovej ulici v Ružinove, Bratislava 2, v blí

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranná hala s administratívnym zázemím - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 399 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestrannú halu s administratívnym zázemím na adrese Galvaniho. Para

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie